Neler yeni

Semperon tweak

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Değerli forum adminlerimiz bu semperon tweakini repomuza eklemiz mümkünüdür acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Birde turkce yaparsaniz 10 numara olur :)

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu tweaki çalıştırabilen varmı bende bir türlü çalışmadı.sadece statusbarı gösteriyor.saat ve diğer elemanlar çıkmıyor.I phone 7 plus.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu tweaki çalıştırabilen varmı bende bir türlü çalışmadı.sadece statusbarı gösteriyor.saat ve diğer elemanlar çıkmıyor.I phone 7 plus.

Bendede tam tersi saar çıkıyor diğerleri bi türlü çıkmadı, kaldırdım zaten.. İp 6

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ya bu tweak le ilgili bir sorun mu var yoksa bizimle ilgili bir sorun mu var .bütün repolardan denedim hiçbiri çalışmadı.satın alabilsem satın alıcam ama orda da sorun var satın alamıyorum.bu tweak neden çalışmıyor acaba.en az 10 tane video izledim bu tweakle ilgili hepsinde çalışıyor.bizde neden çalışmadı bu tweak anlamadım.!!!!

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ya bu tweak le ilgili bir sorun mu var yoksa bizimle ilgili bir sorun mu var .bütün repolardan denedim hiçbiri çalışmadı.satın alabilsem satın alıcam ama orda da sorun var satın alamıyorum.bu tweak neden çalışmıyor acaba.en az 10 tane video izledim bu tweakle ilgili hepsinde çalışıyor.bizde neden çalışmadı bu tweak anlamadım.!!!!

Bence bu hayatayı geliştiriceye mail olarak gönder düzeltmeye çalışsın çünkü iki kişide benzer sorun varsa bir yerde hata vardır.

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bence bu hayatayı geliştiriceye mail olarak gönder düzeltmeye çalışsın çünkü iki kişide benzer sorun varsa bir yerde hata vardır.
Adama Elli kere yazdım twiter dan herif tenezzül edip cevap yazmıyor.adama diyorum sen tweakini satmak istemiyormusun diye herif oralı bile değil.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Adama Elli kere yazdım twiter dan herif tenezzül edip cevap yazmıyor.adama diyorum sen tweakini satmak istemiyormusun diye herif oralı bile değil.

Dostum belki çakışma vardır tweakle bir kontrol et istersen

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum belki çakışma vardır tweakle bir kontrol et istersen

Belki.ama crashreporter dan herhangi bir veri almıyorum bununla alakalı.artı lockscreenle ilgili ne varsa devre dışı bırakıp öyle de denedim yine Yok.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende çalışmadı.
Cihaz 5s 10.2.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Tweak ios 12.1.1 de ve ipX cihazımda test ettim çalışıyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak ios 12.1.1 de ve ipX cihazımda test ettim çalışıyor.
I phone x lerde sorun yok çalışıyor.ama diğer cihazlarda tam randimanlı değil

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
@uydufly anladim. Aslında başarılı bi tweak. Kilit ekranı özellikle oled olan iPhone X ve üstü modellerde muhtemelen orjinal kilit ekranından daha az şarj yiyecektir tabi test etmekte yarar var. Çünkü orjinal kilit ekranında bir sürü led yanıyor bildirim geldiği an heleki arkadaki duvar resmini renkli kullanıyorsanız. Bu yüzden sempron tweakin günde %2 anca etkileyeceğini düşünüyorum.

Tips
Tips
Üst Alt