Neler yeni

SE 2 vs XR

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhaba arkadaşlar. Haziran ayında iPhone SE 64 GB versiyonunu aldım. Telefondan çok memnunum. Pil konusunda da günlük 6-7 saat ekran açık süresi alıyorum gayet iyi bir süre bence ancak bana yetmiyor ne yazıkki. HepsiBurada iPhone SE için 3900 TL alışveriş kuponu veriyor. Bu telefonu verip XR almak sizce mantıklı mı? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca XR aldığım zaman yaklaşık 8-9 saat ekran açık süresi alır mıyım sizce? Telefon görüşmeleri, sosyal medya, bolca mail, kamera ve müzik dinlemek için kullanıyorum telefonu. Herhangi bir oyun oynamıyorum. Ayrıca Apple'ın sitesinden baktığımda iPhone XR kutu içeriğinin de azaltıldığını görüyorum, muhtemelen yeni sürüm iOS ile gelecektir. HepsiBurada'da kutu içeriği eskisi gibi ve eski sürüm iOS mu vardır? Teşekkürler...

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
ben 10 aydır xr kullanıyorum, şarjdan memnumum pandemiden dolayı öğlen telefon elimde gece 11-12 ye kadar anca şarjı bitiyor sürekli sosyal medyadayım genelde video izlediğim halde ama oyun oynamadım hiç
eksi yanı ekran kenar siyahlığı biraz fazla sizi rahatsız etmiyorsa güzel cihaz

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
ben 10 aydır xr kullanıyorum, şarjdan memnumum pandemiden dolayı öğlen telefon elimde gece 11-12 ye kadar anca şarjı bitiyor sürekli sosyal medyadayım genelde video izlediğim halde ama oyun oynamadım hiç
eksi yanı ekran kenar siyahlığı biraz fazla sizi rahatsız etmiyorsa güzel cihaz
Ekran kenar yanından kastınız çerçevelerse eski kasa iPhone'dan sonra oldukça büyük bir gelişme olarak gelecektir :D Ekran açık sürenizi takip ediyorsanız söyleyebilir misiniz hocam?

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
şimdi baktım Maalesef ekran süresi kapalı şarij tüketir diye kapamıştım
Mesaj düzenlendi:

Ekran kenar yanından kastınız çerçevelerse eski kasa iPhone'dan sonra oldukça büyük bir gelişme olarak gelecektir :D Ekran açık sürenizi takip ediyorsanız söyleyebilir misiniz hocam?
çerçeve değil kardeşim iphone xs ve xr yan yana koyunca xr ekranındaki siyahlık çok daha fazla olduğunu göreceksin

Tips
Tips
Üst Alt