Neler yeni

Çözüldü Sarı hatalar

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Zararsiz sarisin bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yeniyim bu jailbreak işinde korkuyorum sürüm falan gider diye :eusa_dance::eusa_dance:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar sitemize sadece sorun olduğu zaman giriş yapmayın. Bu konular sürekli soruluyor, sitemizi takip ettiğiniz sürece bu sorunların çözümüne ulaşmış olup daha farkli sorunlar ve yeniliklerle zaman kaybetmiş oluruz.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar sitemize sadece sorun olduğu zaman giriş yapmayın. Bu konular sürekli soruluyor, sitemizi takip ettiğiniz sürece bu sorunların çözümüne ulaşmış olup daha farkli sorunlar ve yeniliklerle zaman kaybetmiş oluruz.
Elimden geldiğince takip edip yardımcı da olmaya çalışıyorum

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Core utilities tweak (bin olmayandan) kaynaklanıyormuş silince düzeliyor ama Ext3nder gibi o tweaka bağlı programlar çalışmıyormuş, bilginize.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Core utilities tweak (bin olmayandan) kaynaklanıyormuş silince düzeliyor ama Ext3nder gibi o tweaka bağlı programlar çalışmıyormuş, bilginize.
Zamanla güncellenir Ext3nder..
Core Utilities gerekli bir System dosyasıdır (CyDown ve bir kaç Tweak onsuz çalışmaz)

Son düzenleme:

Adfectus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bende bugunden itibaren hiçbirşey kuramadım cydia dan electra nın son sürümü 1.0.3 yükleyip denedim yine aynı 47D55731-3125-4E30-85F1-29B5C01B3CBC.pngsorun nedir acaba şimdiden teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt