Neler yeni

Safe moda atıyor sürekli !

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba arkadaşlar cihaz iphone se sürüm 13.3.1 checkra1n jailbreak var telefon bugün sabah sürekli safe moda atmaya başladı bende tweakleri tek tek kapatıp baktım ve resimde gördüğünüz kapalı olan mobilesubstratedynamic dosyası hata veriyor ne yapmalıyım sizce

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar cihaz iphone se sürüm 13.3.1 checkra1n jailbreak var telefon bugün sabah sürekli safe moda atmaya başladı bende tweakleri tek tek kapatıp baktım ve resimde gördüğünüz kapalı olan mobilesubstratedynamic dosyası hata veriyor ne yapmalıyım sizce
bende checkra1n jb kullanıyorum bende böyle bir uygulama görünmüyor

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Magma evo ile Prysm tweakleri çalışıyor olabilir geçen sabah bana da olmuştu. Güncelleme sonrası

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Magma evo ile Prysm tweakleri çalışıyor olabilir geçen sabah bana da olmuştu. Güncelleme sonrası
bende kullanıyorum bu tweakleri bende böyle bir sorun yok..

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Çakışıyor demek istedin galiba eğer öyleyse deneyip yazıcam
Mesaj düzenlendi:

İki tweaki kaldırdım gene aynı sıkıntı devam ediyor
Mesaj düzenlendi:

Konuya hakim birisi yok galiba sitede 🤔

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazında yüklü tweaklerin tamamını Cydia üzerinden ekran görüntüsü alıp paylaşırsan daha anlaşılır olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt