Neler yeni

Çözüldü SafariPlus indirme

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Safari plus tweak ayarındaki tüm indirme butonları aktif fakat bir siteden dosya indiremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mediafare genelde reklam la dolu reklamları izlemeden indirme yapmıyor.aşağıda vereceğim linke tıklayın eğer direk indir butonu çıkmazsa tweak i kaldırıp filza ile kalıntılarını silip orijinal reposundan yüklemeyi deneyin.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Site 404 not fount hatası verdi.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Site 404 not fount hatası verdi.

Link geçerliliği dolmuş farklı bişey indirmeye çalışın yada şunu indir indirirse sorun yok

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Gönderdiğiniz link başarılı indirme sağladı. Peki benim ilk gönderdiğim resimdeki dosyayı nasıl indirebilirim? Bu sorun ilk benim başıma mı geliyor acaba?

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gönderdiğiniz link başarılı indirme sağladı. Peki benim ilk gönderdiğim resimdeki dosyayı nasıl indirebilirim? Bu sorun ilk benim başıma mı geliyor acaba?

Aslında bi sorun yok mediafire gibi sitelerde çok reklam bulunuyor ve reklamlar yeni sekmeler açtığı için doğru sekmeyi bulmak ve doğru download linkini bulmak biraz güç olabiliyor.indirmek istediğiniz dosyanın linkini özelden atın direk indirme linkini atarım size

mertbaba5988

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aslında bi sorun yok mediafire gibi sitelerde çok reklam bulunuyor ve reklamlar yeni sekmeler açtığı için doğru sekmeyi bulmak ve doğru download linkini bulmak biraz güç olabiliyor.indirmek istediğiniz dosyanın linkini özelden atın direk indirme linkini atarım size
dostum 12.2 safariplus iniyo safariden atıyo

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Reposunu ekle son sürümü kur çalışacaktır.
safari plus ile birlikte inen 3 tweak daha var,
yükledim safarı plus tweakı ama işime fazla yaramadı ve kaldırdım,
ancak indirme sırasında yüklenen diğer leri hala cydiada duruyor
: libbuletin,libCSColorPicker ve libswift4....
bunlarıda kaldırsam sorun olur mu?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
safari plus ile birlikte inen 3 tweak daha var,
yükledim safarı plus tweakı ama işime fazla yaramadı ve kaldırdım,
ancak indirme sırasında yüklenen diğer leri hala cydiada duruyor
: libbuletin,libCSColorPicker ve libswift4....
bunlarıda kaldırsam sorun olur mu?
Bağımlılıkları elle kaldırma! bir bağımlılığa birden fazla tweak ihtiyaç duyabilir ve kaldırman sonucunda diğer tweaklerinde onlarsız çalışmayacağı için onlarla beraber kaldırıldığını göreceksin. Zaten bu işi iCleanera yaptırman en mantıklısı olacaktır seçeneklerden Kullanılmayan Cydia Bağımlılıklarını aktif ettiğin taktirde iCleaner bu durumu kendisi hesaplayıp gerçekten ihtiyaç duyulmayanları silecektir.

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bağımlılıkları elle kaldırma! bir bağımlılığa birden fazla tweak ihtiyaç duyabilir ve kaldırman sonucunda diğer tweaklerinde onlarsız çalışmayacağı için onlarla beraber kaldırıldığını göreceksin. Zaten bu işi iCleanera yaptırman en mantıklısı olacaktır seçeneklerden Kullanılmayan Cydia Bağımlılıklarını aktif ettiğin taktirde iCleaner bu durumu kendisi hesaplayıp gerçekten ihtiyaç duyulmayanları silecektir.
Telekkğr ederim
Mesaj düzenlendi:

Teşekkür ederim
Aynen dediğiniz gibi ysptım ve gereksizleri kaldırdı,teşekkürler

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt