Neler yeni

Rocket for instagram & cercube youtube yardım

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar selam

Şöyle bir sorun var forumu araştırdım bulamadım. Ben Rocket for instagram kullanıyorum ve ek özellikleri tam bana uygun. Bu yüzden de instagram++ geçmedim hiç. Ama son instagram güncellemesiyle hata vermeye başladı. İnsta donuyor kilitleniyor veya rocket çalışmıyor. Sildim yükledim sürekli hatalar veriyor ve Cercube For Youtube ile çakıştığını düşünüyorum ne yaptımsa çözemedim. Alta eklediğim hataları alıyorum sürekli bunlarla alakalı olabilir mi desteğinize ihtiyacım var 🙏🏻🙏🏻

Ekli dosyalar

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Whaaaat ? Instagram ile YouTube birbirinden baya farklı uygulamalar. Onlar nasıl çakışsın. :D Sorununu bilmiyorum ama Instagram++ öneriyorum kesinlikle fazla özelliği var ondan. Hiç yoktan dokunarak ses açmaktansa direk kendisi açıyor sırf bunun için yüklüyorum. Ve reklam da yok. Tweak ile engelleyebiliyorsun

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeş resmi reposundan yuklemek yerine gidib xarolddan yukluyorsun ve tabikide sorun çıkar cercube bigboss reposunda var rocket for instagramıda resmi reposundan kur resmi reposu .Donmaya gelice ise bunun cercube ile yada youtube ile yakından uzaktan alakası yok cydiyadan rocketin guncelleme notlarına bak en son hangi instagram surumu için guncelleme almışsa app admin ile instagramı o surume indir sorun çözulecektir

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş resmi reposundan yuklemek yerine gidib xarolddan yukluyorsun ve tabikide sorun çıkar cercube bigboss reposunda var rocket for instagramıda resmi reposundan kur resmi reposu .Donmaya gelice ise bunun cercube ile yada youtube ile yakından uzaktan alakası yok cydiyadan rocketin guncelleme notlarına bak en son hangi instagram surumu için guncelleme almışsa app admin ile instagramı o surume indir sorun çözulecektir

Dostum cercubeyi de rocketi de alfhaily den yüklemiştim zaten. Ora hata verince sildim birde xarold dan yükledim. Alfhaily de şöyle bir durum oluşmuştu. Rocket kurmaya çalışıtken cercubeyi otomatik kaldırıyor. Cercube kurarkende rocket kaldırmaya çalışıyordu oradan kafa karıştı :)) ama güncelleme notları olayını bilmiyordum bak her güncelleme de korkarak yapıyordum o yüzden iyi oldu teşekkür ederim bunun için bakacağım hemen 👍🏻 Bu üst resimlerde ki hatalar neden kaynaklıdır
Mesaj düzenlendi:

Sürüm 11.2.1 kullanıyorum bununla da ilgisi varmıdır sence

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum cercubeyi de rocketi de alfhaily den yüklemiştim zaten. Ora hata verince sildim birde xarold dan yükledim. Alfhaily de şöyle bir durum oluşmuştu. Rocket kurmaya çalışıtken cercubeyi otomatik kaldırıyor. Cercube kurarkende rocket kaldırmaya çalışıyordu oradan kafa karıştı :)) ama güncelleme notları olayını bilmiyordum bak her güncelleme de korkarak yapıyordum o yüzden iyi oldu teşekkür ederim bunun için bakacağım hemen 👍🏻 Bu üst resimlerde ki hatalar neden kaynaklıdır
Mesaj düzenlendi:

Sürüm 11.2.1 kullanıyorum bununla da ilgisi varmıdır sence
surumle alakası yok şöyle yap cercube,rocket bunları sil icleanerden tum kalıntılartını temizle filzadan aratıb kalıntılarını temizle cihaza hard reset at tekrar jb aktiv et ve sonra kendi reposundan rocket ve cercubeyi kur

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
surumle alakası yok şöyle yap cercube,rocket bunları sil icleanerden tum kalıntılartını temizle filzadan aratıb kalıntılarını temizle cihaza hard reset at tekrar jb aktiv et ve sonra kendi reposundan rocket ve cercubeyi kur
Sil icleaner vs yapmıştım ama birde dediğin gibi hard reset filza va oralardan deneyeyim. Reposundan derken ikisinide alfhailty den mi yükleyeyim? Bigboss da cercubeyi bulamadm çünkü
Mesaj düzenlendi:

Sil icleaner vs yapmıştım ama birde dediğin gibi hard reset filza va oralardan deneyeyim. Reposundan derken ikisinide alfhailty den mi yükleyeyim? Bigboss da cercubeyi bulamadm çünkü
Yalnız bu filzadan temizleme olayına çekindim rocket yazdım bir sürü şey çıktı yanlış birşeyi silerim diye korkmuyor değilim😄

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yasaklı repoyu kullandığınızı attığınız ekran görüntülerinden görmekteyim.
Bkz ;

Bu repoyu kullananlar @efsane6 nında dediği gibi forumumuzdan kesinlikle yardım alamazlar.
Ben yinede *** reposundan yüklediğiniz cercubecrack , blocker2 tweaklerinin çakışmaya neden olan tweakler olduğunu belirteceğim...

Cihazınızı seviyorsanız kullanmayın bu repoyu.

Edit : Repo adını yazınca forum engelliyor,konuya girip resimden hangi repo olduğunu görebilirsiniz.

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bkz ;

Bu repoyu kullananlar @efsane6 nında dediği gibi forumumuzdan kesinlikle yardım alamazlar.
Ben yinede *** reposundan yüklediğiniz cercubecrack , blocker2 tweaklerinin çakışmaya neden olan tweakler olduğunu belirteceğim...

Edit : Repo adını yazınca forum engelliyor,konuya girip resimden hangi repo olduğunu görebilirsiniz.
Dostum inan ki bilmiyordum yasaklıymış hangisiymiş neden yasaklıymış. Bir bakayım hangisi ise ne ise zararlıysa madem kaldırırım sorun değil😉
Mesaj düzenlendi:

Bkz ;

O repoyu buldum baktım ben onu çoktan silmişim zaten gözüm tutmamıştı sebepsiz silmiştim :)) ama kalıntıları mı oldu acaba bir bakıp temizleyeyim onu eyv👍🏻
Mesaj düzenlendi:

Bkz ;

Buldum tüm uygulamalrı sildim icleaner ile temizledim dosya artıklarını dahil sonra girdim repoyu sildim ve gelen hatalar bunlar. Yanlış birşey mi yaptım acaba 7346CE80-9453-46E8-80E2-83FD332FA173.png

Son düzenleme:

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
O repoyu en baştan kurmamalıydınız...
Eğer imkanınız varsa sıfırlayın cihazı çünkü cihaz arkada mining bile yapıyor olabilir bilemezsiniz.
Eğer bu forum ciddi ciddi bi repoyu yasaklamışsa o repo sıkıntılır.
Banka hesapları/paypal vs. dahi şuan risk altında olabilir.

Kesin olur demiyorum yanlış anlamayın,ihtimal bunlar.

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
O repoyu en baştan kurmamalıydınız...
Eğer imkanınız varsa sıfırlayın cihazı çünkü cihaz arkada mining bile yapıyor olabilir bilemezsiniz.
Eğer bu forum ciddi ciddi bi repoyu yasaklamışsa o repo sıkıntılır.
Banka hesapları/paypal vs. dahi şuan risk altında olabilir.

Kesin olur demiyorum yanlış anlamayın,ihtimal bunlar.
Ööfff hiç hoş olmadı be dostum 🙄
Mesaj düzenlendi:

Ööfff hiç hoş olmadı be dostum 🙄
Cihazı da sıfırlayamam ki şimdi 11.2.1 deyim sıfırlayıp tekrar beceremem restoreyi. Jb silip yeniden yüklesem kurtarır mı?

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Rollectra ile telefonunuzu sıfırlayın. Ardından her şeyi tek tek yeniden yapın.

Tips
Tips
Üst Alt