Neler yeni

Resimde ki Olayı Anlamadım Biri izah Edebilirmi..!!

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar otomatik güncellemem kapalı ama Icleaner pro ile temizlik yaparken altta yazı çıkıyor birde neden olabilir acaba ios 13.5 ota yı mı indirmeye çalışıyor ama kapalı bende oto güncellme

Ekli dosyalar

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
unc0ver’daki OTA sorununa bağlayabilirsin. Daha önce konusu açıldı. iCleaner’da OTA seçeceğini deaktif edersen bu adımı atlayarak temizleme işlemini bitirecektir.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam neden temizlik yapıyorsunuz anlamadım ben alana mı ihtiyacınız var? Eğer öyle bir ihtiyacınız yoksa iCleaner ile devamlı temizlik yapmanın faydalı olmadığını bildirmek isterim.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam neden temizlik yapıyorsunuz anlamadım ben alana mı ihtiyacınız var? Eğer öyle bir ihtiyacınız yoksa iCleaner ile devamlı temizlik yapmanın faydalı olmadığını bildirmek isterim.
valla abi her tweak kaldırımından sonra yapın diyorlar uygun olmayan teli döngüde bıran tweakları kaldırınca temizlik yapıyoruz zararlımı acaba

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
devamlı temizlik yapmak neden zararlı hocam? Şayet be ios 6 dan beri bu tweaki kullanarak hep devamlı temizlik yaptım ve cihazın bir tık performanslı calışmalasına ve pil tüketiminin azaldığını gördüm.

Tips
Tips
Üst Alt