Neler yeni

ReProvision (Sınır,hesap sorunu)

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba. Ext3nder alternatifi olarak forumda arattığımda bu tweak’i bulmuştum. Yaşadığım sorun ile alakalı forumda konu bulamadığımdan konu açma gereği duydum. Telefonum 8 plus ve sürümüm 12.1.
Sorun görselde de görüldüğü gibi ve sanırım hesap sayısı gibi bir sorun. Çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Teşekkürler
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende de yüklediğim ipalar atıyor. Sanırım bu uygulamanın iOS 12desteği yok

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@berhanknbr genelde imzalamıyor. Ama 3-4 tane imzalattım. Anladığım kadarıyla 1 app hesabına 10 uygulama sınırı var. Biraz saçma geldi açıkçası. Senin dediğin de olabilir.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
@berhanknbr genelde imzalamıyor. Ama 3-4 tane imzalattım. Anladığım kadarıyla 1 app hesabına 10 uygulama sınırı var. Biraz saçma geldi açıkçası. Senin dediğin de olabilir.
Bu problem ReProvision ile alakalı değil direk Apple ile alakalı.

Siz Apple kimliğinizi girerek Apple'dan uygulama imzalamak istiyorsunuz. Apple'da Developer Account sahibi olmayan kullanıcılara 1 hafta içerisinde 10 uygulama imzalama hakkı tanıyor.

Bu limiti doldurduğunuz için imzalamak istediğiniz uygulama Apple tarafından imzalanmıyor.

Bende de yüklediğim ipalar atıyor. Sanırım bu uygulamanın iOS 12desteği yok
Uygulamanın güncel sürümünü kurun. JB ilk çıktığında bende kurmuştum ve imzaladığı uygulamaları açınca atıyordu. Ertesi gün gelen güncelleme ile problem çözüldü.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@berkayaksoy peki kardeşim bu geliştirici hesabını nasıl alabiliriz ? Bundan böyle hesabıma lisanslama yapamam öyleyse. Farklı farklı hesaplar açmak da istemiyorum. Yardımcı olursan sevinirim

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
@berkayaksoy peki kardeşim bu geliştirici hesabını nasıl alabiliriz ? Bundan böyle hesabıma lisanslama yapamam öyleyse. Farklı farklı hesaplar açmak da istemiyorum. Yardımcı olursan sevinirim
@efsane6 hocam bir ara developer hesabı sağlıyordu. Kendisi ile iletişime geçebilirseniz daha detaylı bilgi verecektir size.

Kendiniz almak istersenizde aşağıdaki adresten 679 TL karşılığında 1 yıllık geliştirici hesabı alabilirsiniz:

mustan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Geliştirici olmayan AppleID'ler iki sertifika ile sınırlıdır, bu nedenle bir hata alırsanız unc0ver'ın sertifikasını kaldırdığınızdan emin olun (packageDevelopmentCSR)
Etkin sertifikaları kaldırmak için ReProvision -> Troubleshooting -> Manage Certificates seçeneğine gidin.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ya arkadaşlar bu uygulamanın otomotik imzala özelligi çalısıyor mu.yoksa sürekli manuel olarak mı imzalıyıcaz uncover ı...?

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ya arkadaşlar bu uygulamanın otomotik imzala özelligi çalısıyor mu.yoksa sürekli manuel olarak mı imzalıyıcaz uncover ı...?
Ext3nder gayet güzel çalışıyor bunun için ama için bir şey söyleyemeyeceğim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hafta olmadan beta çıktığı için test edemedim ama çok büyük ihtimalle çalışıyordur, güncelleme falan geldi.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
yeni apple store üyeliği mi açmak lacım

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt