Neler yeni

ReProvision hatası

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaşlar merhaba. ReProvision unc0ver imzalarken aşağıdaki hatayı alıyorum ve imzalamıyor. Sebebini bilen var mı? Ve ayrıca çözümü varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu başlığı ve mesaj içerisinde cümlenin tamamında büyük harf kullanımı yasaktır. Forum kurallarına uymaya özen gösterelim.

Sorununuzun nedeni ise etkin olan hesabınız ile daha önceden 2 uygulama imzalaması yapmışsınız ve kullandığınız hesap ile uygulama imzalama limitiniz dolmuş.
ReProvision içerisinden başka bir hesap ile giriş yapıp imzalama yapabilirsiniz veya ReProvision içerisinde manage certificates başlığı altından revoke all certificates ile tüm imzalı sertifikaları silip yeniden imzalama yapabilirsiniz

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhaba. Forumda yeni olduğum için büyük harf kuralını bilmiyordum. Bundan sonra daha dikkatli olacağım. Başka bir hesapla giriş yapmayı denemiştim. 2 uygulamaya gelince daha önce sadece yine unc0ver ve altstore imzalamıştım başka yapmadım diye biliyorum. Şuan kullandığım hesapla artık imzalayamicam anlamına geliyor sanırım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ReProvision içerisinde manage certificates başlığı altından revoke all certificates ile tüm imzalı sertifikaları silip yeniden imzalama yapabilirsin

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Onuda denedim hocam ama yine olmadı. Başka kimlik numarası girince ayarlara atıyor ve telefonun kimliğinide değiş diyor. Jailbreak kaldırıp yeniden yüklesem düzelir mi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İmzalamaya çalıştığın ipa yı sil ve yeniden indir

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Jailbreaki kaldırdım. 3tools ile attım tekrar herşeyi yeniden kurdum ama olmadı. Yardımlarınız için teşekkürler. Sanırım olmayacak gibi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ReProvision a eski hesabınız ile giriş yapın ve dediğim gibi revokeall certificates ile sıfırlayın ve imzalamak istediğiniz uygulamayı tekrar indirin ve imzalama işlemini yapın.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Reprovision desteği sona erdi. AltStore kullanmanızı öneririm.

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Alt Store ile jailbreak yüklenmiyor. Ne zaman denesem alt store bulunamadı hatası veriyor. Reprovision diğer jailbreakli telefonumda çalışıyor ve hergün imzalıyor. Onda sorun yaşamıyorum.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Alt Store ile jailbreak yüklenmiyor. Ne zaman denesem alt store bulunamadı hatası veriyor. Reprovision diğer jailbreakli telefonumda çalışıyor ve hergün imzalıyor. Onda sorun yaşamıyorum.
O AltServer bulunamadı hatasıdır. İmzalamak için pcye cihazı bağlamanız lazım. Yakında pcsiz imzalama özelliği gelicek ve repronun yerini alacak.

Tips
Tips
Üst Alt