Neler yeni

Repolarım arasında sıkıntılı repo var mı?

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. iOS 12 JB ilk çıktığından bu güne kadar kullanıyorum. Bir baktım ki repo listesine dolmuş taşmış. Aralarında sıkıntılı bir repo var mı?
11226
11227
11228
11229

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
mümkün olduğunca fazla ve popüler olmayan repoları yükleme ,sorunlar tweaklerden kaynaklanır o yüzden aynı şey tweakler içinde geçerli.her hangi bir sorunla karşılaşmamanın tek sebebi bu repolardan fazla bir şey yüklememiş olmandır diye düşünüyorum

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
mümkün olduğunca fazla ve popüler olmayan repoları yükleme ,sorunlar tweaklerden kaynaklanır o yüzden aynı şey tweakler içinde geçerli.her hangi bir sorunla karşılaşmamanın tek sebebi bu repolardan fazla bir şey yüklememiş olmandır diye düşünüyorum
Aynen çok gerekli olmayan tweakleri kurmamaya çalışıyorum.
Sorun yatacak repolar yok hocam devam edebilirsin
Teşekkürler. Ayrıca hacyouriphone için sıkıntılı bir repo diyorlardı ama o repoyu çok seviyorum, bir sürü tweak var, hele ki xarold kapandıktan sonra ilaç gibi geldi. Tweakleri satın almaya çalışıyorum fakat; artık neredeyse bütün tweakler ücretli, bi de bu fiyatları 6 ile çarpınca tuzlu oluyor.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3gs ve 4 zamanı neydi jb ,istediğin kadar şarjın bitsin reboot yap sıkıntı yok heleki sayısız uygulamaları oyunları full olarak kullanabilme ,yav o zamanlar bambaşkaydıbee ,o zamandan beri iphoneu jbli kullanırım zaten jbsiz iphone neye yarar ,eski tadı kalmadı ama yinede devam ediyoruz işte ruhumuza işlemiş cydia aşkı hey gidi günler heey..

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@berhanknbr JailbrekTR nin yasaklı listesinde olan Repoları kullanıyorsun. o repoları kullanmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu Cark tweak ve uygulama yüklediğin Repolar yüzünden bir sorun yaşarsan, siteden destek alamazsın.

11233

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar öyle diyorsunuz ama bu repoların hepsi( kiimio) hariç en azından ben jailbreak dünyasına girdigimden beri var ve neredeyse hepsini kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım desem yalan olmaz...ios 7 den bu yana jailbreak kullanıyorum...bu repolar nedense ıos 11 den sonra sorun olmaya başladı...buda sanırım ıos 10 dan sonraki jailbreaklerin yarım jailbreak olmasından kaynaklı....ve de sanırım saurık in cydia ya tam destek vermemeside buna etken....

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar öyle diyorsunuz ama bu repoların hepsi( kiimio) hariç en azından ben jailbreak dünyasına girdigimden beri var ve neredeyse hepsini kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım desem yalan olmaz...ios 7 den bu yana jailbreak kullanıyorum...bu repolar nedense ıos 11 den sonra sorun olmaya başladı...buda sanırım ıos 10 dan sonraki jailbreaklerin yarım jailbreak olmasından kaynaklı....ve de sanırım saurık in cydia ya tam destek vermemeside buna etken....
O repoları bizde neredeyse başlangıçtan bu yana kullandık ama seninde farkettiğin gibi iOS 9'un sonlarına doğru iOS 10 başları gibi çizgilerini çok değiştirdiler belki de yöneticilerinin değişmesinden ötürüdür bilemiyorum fakat birçok kez insanların cihazlarına zarar verdikleri vakalarla karşılaştık bu sebeple eskiyi rafa kaldırıp önümüze bakmak adına o repoları önermiyoruz hocam.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen öyle bende senin gibi düşünüyorum. Eskiden insanelyi vs olmazsa olmazdı. Bu jb stabil olmaması repoları da geriletti.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazınızda crack uygulama ve tweak varsa, “siz farkın da bile olmadan” fotograflarınız, klavyeden yazdığınız her şey, cihazınızın IMEI/MEID ve ICCID bilgileri, google aramalarınız, konumunuz Vb. İstatiksel tüm bilgileriniz, bu işten para kazanan Şirketlere servis ediliyor olabilir.

Özel fotograflarınızın saçma sapan sitelerde boy gösterdiğinin farkında bile olmazsınız.

Tabikide isteyen herkes, kendi cihazına canının her istediği crack tweak uygulama yükleyebilir.

Bizimki naçizane bir tavsiye.

Kenan___

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bugün bu sorunlardan başı yanmış biri olarak söylüyorum. Bu sitedeki yöneticilere güvenin crackli uygulama kullanmaktan kaçının. Ya kullanmayın ya da satın alın. Cihazı yavaşlatıyor bozuyor hertürlü şeyi yapıyor malesef. Siz yükleyip bişey olmadı diye düşünebilirsiniz fakat ileri kullanımlarda sorun yaratıyor haberiniz olsun.

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@berhanknbr JailbrekTR nin yasaklı listesinde olan Repoları kullanıyorsun. o repoları kullanmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu Cark tweak ve uygulama yüklediğin Repolar yüzünden bir sorun yaşarsan, siteden destek alamazsın.

Ekli dosyayı görüntüle 11233
Bunların arasında sadece HYI yüklü. Onun için de forumda bi admin yasak değil ama tavsiye etmiyoruz demişti.

Tips
Tips
Üst Alt