Neler yeni

Rasgele respring atıyor

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Respring atiyor telefonum sık sık bunun çözümünü bulamadim uyumsuz tweak var büyük ihtimal CrashReporter yukledim rapor edip önüme cikartti fakat sorunun nerede olduğunu bulupta cözemedim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum🙏

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Respring atiyor telefonum sık sık bunun çözümünü bulamadim uyumsuz tweak var büyük ihtimal CrashReporter yukledim rapor edip önüme cikartti fakat sorunun nerede olduğunu bulupta cözemedim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum🙏
raporu bir ss atarmısınız??

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bunlar çıkıyor ama bundan sonrasında ne yapmam gerektiği konusunda hic bir fikrim yok
bu hatalar kullandıgın tweaklerle alakalı degil.yada söyle sorayım bu rapordaki uygulamalarla alakalı herhangi bir tweak kullanıyormusunuz....yani twitter la veya safari ile.yada whatsupp la alakalı.....

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu hatalar kullandıgın tweaklerle alakalı degil.yada söyle sorayım bu rapordaki uygulamalarla alakalı herhangi bir tweak kullanıyormusunuz....yani twitter la veya safari ile.yada whatsupp la alakalı.....
Twitter WhatsApp Safari bunlari kullaniyorum evet orjinali yüklü cydia ile ne gibi bağlantısı olabilir günlük nasıl soylim 1-2 defa uygulamaya girdiğim zaman kendiliğinden respring yapmakta nasil bir çözüm yolu izlemeliyim?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Twitter WhatsApp Safari bunlari kullaniyorum evet orjinali yüklü cydia ile ne gibi bağlantısı olabilir günlük nasıl soylim 1-2 defa uygulamaya girdiğim zaman kendiliğinden respring yapmakta nasil bir çözüm yolu izlemeliyim?
yok demek istedigim bu uygulamalarla alakalı herhangi bit tweak kullanıyormusun..mesela safari downloader yada woozit pro yada watusi gibi....?

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yok demek istedigim bu uygulamalarla alakalı herhangi bit tweak kullanıyormusun..mesela safari downloader yada woozit pro yada watusi gibi....?
Anladim yok hocam kullanmiyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu respring atmaları ne kadar sıklıkla yapıyor.eger çok sık yapıyorsa yapmanız gereken sey ı cleaner pro dan tüm tweakleri kapatıp(cydiasubstrate hariç) uygula deyip respring ten sonra tekrar ı cleaner dan tweakleri 2 ser 3 er aktif hale getirip uygula deyip respring yapıp yapmadıgını kontrol edeceksiniz..respringe atmaya başlayınca son aktif ettiginiz tweak hangisi ise onu tekrar kapatıp deneyeceksiniz.yani kısacası bu sekilde tweakleri ı cleanerdan tek tek deneyeceksinz....birsey mutlaka çakısıyor.ancak böyle bulabilirsiniz...

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu respring atmaları ne kadar sıklıkla yapıyor.eger çok sık yapıyorsa yapmanız gereken sey ı cleaner pro dan tüm tweakleri kapatıp(cydiasubstrate hariç) uygula deyip respring ten sonra tekrar ı cleaner dan tweakleri 2 ser 3 er aktif hale getirip uygula deyip respring yapıp yapmadıgını kontrol edeceksiniz..respringe atmaya başlayınca son aktif ettiginiz tweak hangisi ise onu tekrar kapatıp deneyeceksiniz.yani kısacası bu sekilde tweakleri ı cleanerdan tek tek deneyeceksinz....birsey mutlaka çakısıyor.ancak böyle bulabilirsiniz...
Bunlarida kapatacak miyim? Simdi anladigimi aktarayim size burdaki tweaklari sirayla deneyecegim dimi 2 şerli 3 erli aktif edip deneyerek sadece burdaki ismler ile yapiyoruz demi cydia njn icine girip farkli birsey yapmicaz iyice anlayip öyle yapmak istiyorum başkan ve bu i cleaner pro guncelleme istiyor yeni versionu cikti diyip duruyor uygulamayi her açtığımda guncellemelimiyim?

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu sayfa degil.alttaki + ya dokun orda cydia substrate eklentileri var orayı ac tweakler orda isimlerini görürsün zaten ordan kapatı açacaksın.bu sayfa ile bir işin yok su an

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yok yok öyle birsey yok.öyle düşünme onun la alakası yok...şim üstte tümü diye bir secenek var onu tıkla ama assagıya inip cydiasubstrate yi kontrol et o açık olması lazım sonra yukardan yine uygula de telefon respring yapacak sonra yine buraya dön ve 2 ser 3 er tweakleri aktif et ve uygula de sonra kontrol et kendi kendine resprin yapacak mı tel..yani mantık bu bu sekilde hepsını deneyeceksin..hangi tweakten sonra tel kendi kendine respring yapmya başlarsa hatalı tweak o dur....

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cydiasubstrate safe mode yazanimi diyosunuz evet onu acik gosteriyor digerleri kapalı

Tips
Tips
Üst Alt