Neler yeni

Pc siz beta sürümden kurtulma

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar 11.3.1 den 12 betaya geçtim inanırmısınız mal gibi ya pc yok nasıl kurtulabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
pc olmadan yapamazsın..

pc olsa da sadece 11.4 yapabilirsin. 11.3.1 e artık dönemezsin maalesef

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
shsh kaydın olsa da dönemezsin.. nonce ayarlayamayacağın için maalesef dönüş yolu kapalı

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
dostum noldu en son lanet olsun coolstar ben 12 geçiyorum diye sitem yaparken yapma etme demiştik birşey biliyorduk kaç kişi geçmeyin bekleyin dedik ama dinlemediniz.

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dostum noldu en son lanet olsun coolstar ben 12 geçiyorum diye sitem yaparken yapma etme demiştik birşey biliyorduk kaç kişi geçmeyin bekleyin dedik ama dinlemediniz.
Ben öyle bir şey demedim 1 2.si kimseye danışmadım geçerken 3.sü kimseye birsey bilmiyorsun demedim ben herkes keyfine baksın başkasıyla karıştırma beni

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ben zaten 11.3.1 ile sıkıntısız stabil keyfime bakıyorum sende daha stabil sürüm yayınlanmayan beta ile takıl he gider net kafeye gidip indirirsen belki 11.4 yaparsın cihazı :D

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ben zaten 11.3.1 ile sıkıntısız stabil keyfime bakıyorum sende daha stabil sürüm yayınlanmayan beta ile takıl he gider net kafeye gidip indirirsen belki 11.4 yaparsın cihazı :D
11.3.1 den güzel cihaz pil performans hız olarak tek sorun sensör daha ayarlanmamış o

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Orginal sürüme dönmek istiyorsan arkadaşından pc ödünç al yada onlara git, en son olmazsa servise ver hallederler

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Apple Destekten arama talep et aradıklarında beta testerı olduğunu betada bu sorunların oldığunu stabil sürüme geçmek istediğini ve bilgisayarın olmadığını anlat bi ihtimal cihazına imzası açık olan bir sürüme güncelleme yollayabilirler eğer olmazsa internet kafede 1 saatte sorununu çözersin (internetleri 5 mb den düşük değilse)

Tips
Tips
Üst Alt