Neler yeni

Pc Oyunlarını Mobilde Çalıştırmak

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar

Bazı eski pc oyunları android cihazlarda ExaGear Strategies ile oynanabilmektedir.İosda buna karşılık bir uygulama yok diye biliyorum.Bunun yerine jb kullanarak bu işlemi yapabilir miyim?Örneğin cm01-02 aşağıdaki yöntemle adroid cihazlarla oynanabilmekte bu oyunu iosda çalıştırma şansımız yok mu ?

Cihaz
İphone x
Sürüm
11.3.1

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Zamanında Note 2 cihaza Windows XP kurup Mayın Tarlası oynadığımı hatırlıyorum. Android bu konularda daha özgür bir yapıya sahip bundan kaynaklı alternatifi çok fakat iOS'ta ben de görmedim. Konuyu takipteyim.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zamanında Note 2 cihaza Windows XP kurup Mayın Tarlası oynadığımı hatırlıyorum. Android bu konularda daha özgür bir yapıya sahip bundan kaynaklı alternatifi çok fakat iOS'ta ben de görmedim. Konuyu takipteyim.
Jb olmadan zaten mümkün değil ama jb varken yapılabilmeli aslında.Adroidde çalışıyorsa iosda da çalışıyor olması gerekiyor. @efsane6 hocam bilirse o bilir :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jb olmadan zaten mümkün değil ama jb varken yapılabilmeli aslında.Adroidde çalışıyorsa iosda da çalışıyor olması gerekiyor. @efsane6 hocam bilirse o bilir :)
Kardeş oyundan vs. Hiç anlamam 🤭

Eskiden Tempel Run ve Nintendo’da Süper Mario 2 oynadığımı bilirim..

Tips
Tips
Üst Alt