Neler yeni

Çözüldü PayPal doğrulamaya takılıyor

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba callbar XS alacağım. Paypal iki hesap açtım hep doğrulamaya takılıyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynen bende daha önce paypaldan tweak aldım.Forumdaki konusunada baktım ama yapamadım bir türlü.Yapabilen varsa yardımcı olsun

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
vpn ile abd paypal hesabı açın satın alım yaparken yine vpn kullanıp abd lokasyonunu seçin bende sıkıntı yok herşeyi bu şekilde satın alıyorum
Mesaj düzenlendi:

yine yapamazsanız vereceğim kart numarasına tweak bedelini yatırıp benim paypalım üzeerinden alabilirsiniz

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Doğrulamaya takılmasının sebebi Türkiye IP'sini görmesi ve yanlış adres/telefon bilgileri girdiğimiz için doğrulamak istemesi. @pepe7115 dediği gibi ABD Lokasyon (Chicago mümkünse) seçin ve IP adresi gösteren sitelerden IP değişmiş mi diye kontrol edin mutlaka. Google'a IP Adresim yazınca çıkıyor.
Bazen VPN açık olsa bile IP aynı kalabiliyor, bug oluyor. PayPal bir kere doğrulama istedi mi hesap sonraki işlemlerde de sıkıntıya girebilir.

Not: Chicago dememin sebebi de şu; VPN uygulamaları genelde otomatik lokasyon seçer (ABD içerisinde herhangi bir yer), bağlantı hızı nerede yüksek ise orayı seçer. Bu IP adresini eğer ki PayPal kara listeye aldıysa ki çoğunu alıyor. Bu IP adresi üzerinden işlem yapmak sağlıklı değil. Kendiniz bir eyalet seçerseniz, bu IP'nin kara listede olma olasığı düşük olacaktır. Bu sayede hata alma olasılığı düşer.

Son düzenleme:

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
vpn ile abd paypal hesabı açın satın alım yaparken yine vpn kullanıp abd lokasyonunu seçin bende sıkıntı yok herşeyi bu şekilde satın alıyorum
Mesaj düzenlendi:

yine yapamazsanız vereceğim kart numarasına tweak bedelini yatırıp benim paypalım üzeerinden alabilirsiniz
Eğer alamazsam size gönderirim ücreti hocam tşk ederim.
Mesaj düzenlendi:

Doğrulamaya takılmasının sebebi Türkiye IP'sini görmesi ve yanlış adres/telefon bilgileri girdiğimiz için doğrulamak istemesi. @pepe7115 dediği gibi ABD Lokasyon (Chicago mümkünse) seçin ve IP adresi gösteren sitelerden IP değişmiş mi diye kontrol edin mutlaka. Google'a IP Adresim yazınca çıkıyor.
Bazen VPN açık olsa bile IP aynı kalabiliyor, bug oluyor. PayPal bir kere doğrulama istedi mi hesap sonraki işlemlerde de sıkıntıya girebilir.

Not: Chicago dememin sebebi de şu; VPN uygulamaları genelde otomatik lokasyon seçer (ABD içerisinde herhangi bir yer), bağlantı hızı nerede yüksek ise orayı seçer. Bu IP adresini eğer ki PayPal kara listeye aldıysa ki çoğunu alıyor. Bu IP adresi üzerinden işlem yapmak sağlıklı değil. Kendiniz bir eyalet seçerseniz, bu IP'nin kara listede olma olasığı düşük olacaktır. Bu sayede hata alma olasılığı düşer.
Öyle deneyeyim cevap için tşkler telefonda kullandığınız vpn programı hangisi ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Betternet VPN iyidir.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
tor vpn var locallapstore ilede premium yapabiliyorsun
Mesaj düzenlendi:

Betternet VPN iyidir.
betternet++ olarak cydia dan indireceğin dosya ilede sınırsın kullanabiliyorsun

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben paypal hesabımı almanya sitesi üzerinden almıştım ama vpn kullanmadım, ayrıca yine vpn kullanmadan Türkiye IP adresi ile hep satınalıyorum hiç doğrulama istemiyor. Uzun zaman oldu, paypal Türkiye de kapanınca almıştım, belki eski üyelik olduğundan da olabilir bilemiyorum ama paylaşmak istedim, belki Almanya üzerinden alırsanız bunlara gerek kalmayabilir.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu cihaz için CallBar XS iOS 12'yi satın aldınız .
Satın aldığınız için teşekkür ederiz!
Ödeme detayları
Durum: Tamamlandı
İşlem Kimliği: xxxxxxxxxxxxx < -Bunu kaydet
İsim: Barış Güreşçi
Ürün Kodu : CallBar XS iOS 12
Tutar: 3.99 USD

Herkese teşekürler Vpn ile abd seçip fakeaddressgenerator ile abd adresi girip alabildim.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ödeme detayları

Herkese teşekürler Vpn ile abd seçip fakeaddressgenerator ile abd adresi girip alabildim.
Üyeliği yaptıktan sonra callbar xs indirip ayarlarından buy callbar xs kısmından girip kart bilgileriyle ödeme yaptınız doğru mudur?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ödeme detayları

Kardeş doğrulama istemedi mi? Sanal kart değişikliği veya mail değişikliği de gerekmiyor mu?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tor vpn var locallapstore ilede premium yapabiliyorsun
Mesaj düzenlendi:

betternet++ olarak cydia dan indireceğin dosya ilede sınırsın kullanabiliyorsun
tor vpn indirdim, inapp ile premium oluyor mu? Yoksa illa locallappstore ile mi oluyor, premium olunca ücretsiz mi oluyor ömür boyu. @veyselfurkan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok herhangi bir sıkıntı olmadı tek seferde aldım doğrulamaya takılmadı
Siz vpn ne kurdunuz, ben tor vpn kurdum ayrıca locallappstore de kurdum, ama bir haftadan sonra ücretli diyor.
Vpn hiçbir koşulda ücretsiz olmuyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt