Neler yeni

PARMAK İZİ ÇALIŞMIYOR

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar 11.3.1 sürümündeki iphone 7 cihazıma jailbreak kaldırmak için indirdim başarılı bir şekilde sıfırladım sıfırladıktan sonra parmak izi çalışmıyor verdiği hata Touch ID ayarlaması tamamlanamıyor lütfen geri dönüp tekrar deneyin. sizce sorun ne olabilir.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
11.3.1

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ayarlar sıfırlama bölümünden tüm ayarları sıfırla seçeneğini kullanıp tekrar deneyebilir misiniz?

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 ipsw dosyasını nerden yüklediniz daha önce yoksa güncelleme mi yaptınız? Bende de aynı sorun çıktı iPhone 7 ipsw indirdim dfu mod attım parmak izi çalışmadı sanırım eksik dosya yüzünden parmak çalışmadı iTunes dfu moda aldım çalıştı parmak izi

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 ipsw dosyasını nerden yüklediniz daha önce yoksa güncelleme mi yaptınız? Bende de aynı sorun çıktı iPhone 7 ipsw indirdim dfu mod attım parmak izi çalışmadı sanırım eksik dosya yüzünden parmak çalışmadı iTunes dfu moda aldım çalıştı parmak izi
Cihazda jailbreak vardı baya tweak yüklemiştim çakışma oluyordu bende rollectra mıydı neydi jailbreaki kaldırıp baştan temiz kurulum yapmak istedim cihaz sıfırlandı jb kalktı ama parmak izi çalışmıyor shsh kaydım var anlatımına baktım ama kafam almadı varsa fature restore yapabilen tüm gerekli dosyaları indirdim uzaktan yardım programıyla yardımcı olsun biri ❤

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cihazda jailbreak vardı baya tweak yüklemiştim çakışma oluyordu bende rollectra mıydı neydi jailbreaki kaldırıp baştan temiz kurulum yapmak istedim cihaz sıfırlandı jb kalktı ama parmak izi çalışmıyor shsh kaydım var anlatımına baktım ama kafam almadı varsa fature restore yapabilen tüm gerekli dosyaları indirdim uzaktan yardım programıyla yardımcı olsun biri
FutureRestore yapamazsın -imkansız-

Parmak izini kapat bir daha SemiRestore veya Delectra ile temizle cihazı...

Yine olmazsa nedeni içindeki tweakleri önce silip sonra SemiRestore11 kullanacaktın...

Bu durumda Bir sonraki açık sürüme güncellemen gerekiyor...

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
FutureRestore yapamazsın -imkansız-

Parmak izini kapat bir daha SemiRestore veya Delectra ile temizle cihazı...

Yine olmazsa nedeni içindeki tweakleri önce silip sonra SemiRestore11 kullanacaktın...

Bu durumda Bir sonraki açık sürüme güncellemen gerekiyor...
ustad onuda denedim telefon şuan açık herşeyi çalışıyor 3.1 sürümünde jailbreak yapabiliyorum bozulmuş dosyaları bir şekilde onarma yolu yokmudur

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ustad onuda denedim telefon şuan açık herşeyi çalışıyor 3.1 sürümünde jailbreak yapabiliyorum bozulmuş dosyaları bir şekilde onarma yolu yokmudur
Parmak izini onarmak imkansız diyebiliriz

Son çare ITunes ile aldığın bir yedek varsa yükle bir dene..

Tips
Tips
Üst Alt