Neler yeni

Panda helper vip

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar An itibariyle elma da kaldım jailbreaki kaybettim maalesef Panda helper vip üyeliğim var ama ordan uygulama indirdiğim zaman malesef 1 hafta sonra serfikası sona eriyor lütfen yardım eder misiniz

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
jailbreak kurabiliyorsan anti revoke tweakı var onu kurarsın rahatça kullanırsınız

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Malesef jailbreaki kaybettiğim için ios Son sürümü 12.4 kullanıyorum

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
jailbreak 12.4 sürümüne kadar silip yüklemelisin o zaman farklı bir yöntemi olduğunu sanmıyorum ama umarım vardır araştır derim hocam bende chimera kurdum silip uncovere geçmenin derdindeyim inş çözerim :D

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aman Ha dikkat et sen de elma da kalma evlat acısı gibi koyuyor 😂

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aman Ha dikkat et sen de elma da kalma evlat acısı gibi koyuyor 😂
kurduğum tweakler hepsi tema ve hile hurda gibi şeyler kullandığım repolar orjinal sistem dosyaları üzerinde değişiklik yapmadım ince ayarlara müdehale etmedim inş elma ile uğraşmayız :D 2-3 hafta kaldı okul açılıcak dekan üstümüze çullanıcak bidaha bu kadar geliştiremem jailbreak konusunda kendimi bozulana kadar devam :D

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Kahraman1221

Panda ve benzeri siteler Güvenilir Siteler değiller. Vip - premium üyeliğiniz bile olsa sertifika sorunu yaşamayacağınızın bir garantisi yok. Ayrıca cihazınıza bu sitelerin profilinin yüklenmesini onayladığınız da cihazınıza erişim imkanı vermiş oluyorsunuz.

Bu tarz sitelerden yüklenen whatsApp ve benzeri sosyal uygulamaların ne kadar güvenli olabileceğini düşünmenizi tavsiye ederim.

Alternatif olarak konumuzu inceleyebilirsiniz;

jailbreakTR - Apple Developer

Kenan___

Tips
Tips
Üst Alt