Neler yeni

P30 Proya geçmeyi düşünüyorum.

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba sevgili arkadaşlar.
Başlıktada belirttiğim gibi p30 proya geçmeyi düşünüyorum şuan iphone 8 plus kullanıcısıyım. Sizce geçmelimiyim şuan jailbreak yok. Haliyle kendimi zincire bağlanmış gibi hissediyorum. Kamera beni tatmin etmiyor. İstediğim modlu ipa yükleyemiyorum. Elimi neye atsam paralı. Aşırı bürük hissediyorum. Önerilerine açığım ya p30 pro, pixel 3 xl, mate 20 pro yada kapalı kutu iphone x hangisini önerirsiniz?

Cihaz
İphone 8 plua
Sürüm
12.2

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
P30 pro'yu hiç düşünmeden al derim. Leica kamerası yeter hangi telefonda 50x zoom var ? Gece ışıksız ortamda bile harika fotoğraflar çekiyor. Telefon görünüş olarak çok güzel. iPhone'dan ucuz.
Bu konuda düşüncem marka delisi olmaya gerek yok. En iyisi nerdeyse orda olunmalı bence.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum biz ne söylersek boş gideceksin mağazalara tek tek eline alıp birinci elden inceleyeceksin. Kağıt üzerinde yazanlara bakma. Öncelik sorun hangi cihaz değil iOS mu android mi diyeceksin. Bu sorunun cevabı da herkesin kişisel zevkinedir.

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kapalı kutu iPhone X aldığınızda jailbreak için sürüm uygun gelmezse yine zincire bağlanmış gibi hissetmeyecek misiniz?
Kapalı kutuda tahmin edeceğiniz üzere 12 ve aşağısı sürüm gelme ihtimali çok çok yüksek. Çünkü üretimi durdu.
Mesaj düzenlendi:

P30 pro'yu hiç düşünmeden al derim. Leica kamerası yeter hangi telefonda 50x zoom var ? Gece ışıksız ortamda bile harika fotoğraflar çekiyor. Telefon görünüş olarak çok güzel. iPhone'dan ucuz.
Bu konuda düşüncem marka delisi olmaya gerek yok. En iyisi nerdeyse orda olunmalı bence.
P30 pronun ekrani haliyle beni korkutuyor yeteri kadar çözünürlüklü değil gibi hissediyorum
Mesaj düzenlendi:

Dostum biz ne söylersek boş gideceksin mağazalara tek tek eline alıp birinci elden inceleyeceksin. Kağıt üzerinde yazanlara bakma. Öncelik sorun hangi cihaz değil iOS mu android mi diyeceksin. Bu sorunun cevabı da herkesin kişisel zevkinedir.
Doğru söylüyorsunuz tarafsızca düşünür isek sizce hangi ürünü tercih edersiniz?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Doğru söylüyorsunuz tarafsızca düşünür isek sizce hangi ürünü tercih edersiniz?
P30 Pro.Eğer android cihazlarla iOs cihazı karşılaştırıyorsan zaten işletim sistemi takıntın yoktur,o halde kesinlikle p30 proyu almalısın.

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
P30 Pro.Eğer android cihazlarla iOs cihazı karşılaştırıyorsan zaten işletim sistemi takıntın yoktur,o halde kesinlikle p30 proyu almalısın.
Öyle işletim sistemi takıntım yok ara ara androide geçtiğimde oldu, alışmam kısa sürdü. Bilindiği gibi artık eski donma kasmalar kalmadı androidte. Sadece aklımdaki android cihazını daha kafamda netleştiremedim. Çok sık cihaz değiştiriyorum. İstiyorum ki artık durayım bir cihazda.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@akalem Google Pixel yazılımla kamerada nasıl şov yapılır gösterdi yalnız çentikli tasarım olayında maalesef o cihaz görsellik sunmuyor ama içi dolu dolu. Huaweiden 2 cihaz sunmuşsun tabii ki en son çıkan p30 pro. Ayrıca iPhone kullanıyordun zaten tekrar iPhone saçmalık. P30 Pro al rahatına bak

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@sametsurmeli niye saçmalık olsun bende 6s+ sonra alırsam 8+ düşünüyorum ya da x :D

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@hknst arkadaşın konu içeriğinde yazdığını baz alarak söyledim. Kendine iPhone ile zincire bağlanmış hissediyor :okay:Sen de konuya ortadan girince böyle oluyor :eusa_dance:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İşini şansa bırakmak istemiyorsan, bu konu faydalı olabilir; Cihaz Kutusu Açılmadan Sürüm Öğrenmek

Şahsi fikrim; Android'e geçince bu zincir meselesi gibi hissetmeyecek misin? En basitinden daha önceden Watusi kullanıcısıysan bilirsin, biz orijinal WhatsApp uygulaması üzerine modifikasyon yapıyoruz. Android platformu her eskiyen sürümde, yeni sürüm WhatsApp++ APK'sı çıksın diye bekliyor. Üstüne üstelik APK'ların Android gibi kolay bozulabilen (reklam gömülebilen) bir sistemde iOS Tweak'lerinden daha fazla güvenliğini tehdit edeceğinin garantisini verebilirim. Başka söze gerek yok diye düşünüyorum, son karar sizin.

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İşini şansa bırakmak istemiyorsan, bu konu faydalı olabilir; Cihaz Kutusu Açılmadan Sürüm Öğrenmek

Şahsi fikrim; Android'e geçince bu zincir meselesi gibi hissetmeyecek misin? En basitinden daha önceden Watusi kullanıcısıysan bilirsin, biz orijinal WhatsApp uygulaması üzerine modifikasyon yapıyoruz. Android platformu her eskiyen sürümde, yeni sürüm WhatsApp++ APK'sı çıksın diye bekliyor. Üstüne üstelik APK'ların Android gibi kolay bozulabilen (reklam gömülebilen) bir sistemde iOS Tweak'lerinden daha fazla güvenliğini tehdit edeceğinin garantisini verebilirim. Başka söze gerek yok diye düşünüyorum, son karar sizin.
Bence ben kapalı kutu ios 12 sürümü olan bir x modele bakayım. Samsung yazmayı gerek duymadım listeye, xioami cihazlarda bana çocuk oyuncağı gibi geliyor. Yani iyi cihazlar ama 5 bin tl eden bir cihaz değil. P30 pro yada kapalı sürümü düşük bir iphone x kafama yatanlar.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bence ben kapalı kutu ios 12 sürümü olan bir x modele bakayım. Samsung yazmayı gerek duymadım listeye, xioami cihazlarda bana çocuk oyuncağı gibi geliyor. Yani iyi cihazlar ama 5 bin tl eden bir cihaz değil. P30 pro yada kapalı sürümü düşük bir iphone x kafama yatanlar.
iPhone XR öneririm.

Tips
Tips
Üst Alt