Neler yeni

Çözüldü Oyun içi Paketler

nexima

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar, localappstore ile score hero da oyun içi paketleri alamıyorum öneri başka tweak var mıdır? Flex 3 ile de bazı şeyleri yapmanın yolu varmış ama kurdum biraz karışık geldi kurcalamak istemedim

ip6 - 12.1.2 jb

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
LocalIApStore çalışmıyorsa Flex ile denemelisin. LocalIApStore tarzı başka Tweak'ler de var fakat çalışma mantığı aynı diye düşünüyorum.
Yine de denemek istersen, arama motorunda LocalIApStore Alternative diye aratırsan çıkar.

nexima

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tamamdır hocam teşekkürler

BaranArinMavi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
DLG Memor-İnjected oda var ordan da yapabilirsin. kullanımı ise Ayarlardan istediğin oyun için yeşil tik yapıyorsun oyuna giriyorsun AssasiveTouch tarzı gibi ekrana geliyor tıklıyorsun ona örnek veriyorum 100 altın var search bölümüne 100 yazıyorsun 10 sonuç buldu sağ tarafında " M " ve " V " harfleri var 10 tanesinede örnek veriyorum 10000 altın istiyorsun onu yazıyorsun 10 tane kutucuğa yazıyorsun 10000 diye o şekilde çalışıyor ama genelde Çevrimdışı oyunlarda çalışıyor diye biliyorum.

Selamlar, localappstore ile score hero da oyun içi paketleri alamıyorum öneri başka tweak var mıdır? Flex 3 ile de bazı şeyleri yapmanın yolu varmış ama kurdum biraz karışık geldi kurcalamak istemedim

ip6 - 12.1.2 jb

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
DLG Memor-İnjected oda var ordan da yapabilirsin. kullanımı ise Ayarlardan istediğin oyun için yeşil tik yapıyorsun oyuna giriyorsun AssasiveTouch tarzı gibi ekrana geliyor tıklıyorsun ona örnek veriyorum 100 altın var search bölümüne 100 yazıyorsun 10 sonuç buldu sağ tarafında " M " ve " V " harfleri var 10 tanesinede örnek veriyorum 10000 altın istiyorsun onu yazıyorsun 10 tane kutucuğa yazıyorsun 10000 diye o şekilde çalışıyor ama genelde Çevrimdışı oyunlarda çalışıyor diye biliyorum.
Repo adresini verirmişim kardeş DLG MEMOR un

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Çoğunda çalışmaz, ne androidde ne de iosda. Server, veri tabanlı bi sistemleri olduğu için pubg clash of clans vb oyunlarda olmaz
Dlg memoru slieo da bulamadım da bana atar mısın

Tips
Tips
Üst Alt