Neler yeni

Otomatik tıklama tweak

burhan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mouse clicker gibi otomatik tıklama yapan tweak arıyorum.Autotouch yükeldim tel kapanıo açılıyor jb gidiyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Hangi sürümdesin?
AutoTouch bu konuda çok iyidir. iOS 11'de sorunsuz çalışıyor. iOS 12 için henüz güncellenmedi sanıyorum.
iOS 11 kullanıyorsan veya denemek istersen, bu repodan kurmayı dene:

burhan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 12 kullanıyorum. Autotouchu yükledim jb gitti

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Kaldırabiliyorsan, kaldır. Kaldıramıyorsan unc0ver aracı ayarlarında Tweak'ler kapalı şekilde Jailbreak yap, sonrasında Cydia'dan kaldır.
iOS 12'ye güncellenmesini beklemelisin.

burhan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kaldırabiliyorsan, kaldır. Kaldıramıyorsan unc0ver aracı ayarlarında Tweak'ler kapalı şekilde Jailbreak yap, sonrasında Cydia'dan kaldır.
iOS 12'ye güncellenmesini beklemelisin.
O şekilde yapıp düzeltti zaten ama buna benzer tweak lazım. Autotouch tek mi bu konuda ?

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Autotouch yükleyince respring yaptıktan sonra telefon çöküyor ve yeniden başlatma gerekiyor. Tabi tekrardan jb yaptım fakat elma logosunda kalma ihtimali yüksek. Alternatif varmıdır bilemiyorum

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
AutoTouch’ı satın almadığınız sürece sadece sınırlı bir kullanım sağlıyor.Elbette diğer çoğu tweak gibi bu tweak de kırıldı fakat gelecekte sıkıntı yaşamamak adına satın almanızı tavsiye ederim.Konuda ücretli olduğundan bahsedilmemiş bu sebeple belirtmek istedim.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Auto touch kafa topu 2 de kullanıcam nasıl kullanıldığını bilen biri var mı arkadaşlar.?

Tips
Tips
Üst Alt