Neler yeni

Ota güncelleme sorunu

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar ben jailbreak i kaldirdim telefona gi tunnes yoluyla surum yükseltip temizledim tamamen telefonu üstüne telefon guncelleyince bide sifirladim tamamen ama simdi cikan 12.3 guncellemesini telefon uzerinden alamadim telefonunuz guncel dedi guncellemeyi gormedi bende. İtunnesten yaptim simdi 12.3.1 cikmis yine telefon görmüyor ota yoluyla guncelleyemiyorum neden guncellemeleri telefondan göremiyorum bilen varmi sadece itunnesten yapabiliyorum

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
12.3

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar ben jailbreak i kaldirdim telefona gi tunnes yoluyla surum yükseltip temizledim tamamen telefonu üstüne telefon guncelleyince bide sifirladim tamamen ama simdi cikan 12.3 guncellemesini telefon uzerinden alamadim telefonunuz guncel dedi guncellemeyi gormedi bende. İtunnesten yaptim simdi 12.3.1 cikmis yine telefon görmüyor ota yoluyla guncelleyemiyorum neden guncellemeleri telefondan göremiyorum bilen varmi sadece itunnesten yapabiliyorum
Telefonu ayarlarken ilk kurulumda manuel güncellemeyi seçmiş olabilir misiniz..?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Him oyle bisi hic hatırlamıyorum ama yine tekrar bi sıfırlayayım olmazsa

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır temiz restore gerekiyor succession ile . Çünkü daha öncesinde bende yaşadım güncellemeyi kapadığınızda bu şekilde sorun yaratabiliyor.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır temiz restore gerekiyor succession ile . Çünkü daha öncesinde bende yaşadım güncellemeyi kapadığınızda bu şekilde sorun yaratabiliyor.
Cihazda jailbreak yok zaten sürüm 12.3 diyor arkadaş succession kullanamaz ayrıca iTunes üzerinden kurulum yapılıp sıfırlanmış zaten.

Tips
Tips
Üst Alt