Neler yeni

Ön kamera ayna görüntüsü

KatilHamsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ön kamera resim ve videoları ters çeviriyor.Bu durum hoşuma gitmiyor.Sanki resim kötüleşiyo gibi geliyo bana.Bunun için bir tweak var mıdır ?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Onun için saçma bir tweak vardı ama çalışmıyor, saçma diyorum çünkü tweakın yaptığı şey şu: kamerayı açınca görüntü normal ama çekince ters oluyor ya normalde, tweak sayesinde bu sefer kamerayı açınca görüntü ters oluyor, bu şekilde resim çekince de telefon aynı ters olan görüntüyü kaydediyor, yani sorunu çözmek yerine ana görüntüyü tersine çeviriyor tweak.

KatilHamsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Onun için saçma bir tweak vardı ama çalışmıyor, saçma diyorum çünkü tweakın yaptığı şey şu: kamerayı açınca görüntü normal ama çekince ters oluyor ya normalde, tweak sayesinde bu sefer kamerayı açınca görüntü ters oluyor, bu şekilde resim çekince de telefon aynı ters olan görüntüyü kaydediyor, yani sorunu çözmek yerine ana görüntüyü tersine çeviriyor tweak.
Evet o aptal tweak i yükledim az önce.FrontUnCamera mı neydi.

okanbesiroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Duraid abdul isimli gelistiricinin reflection isimli tweaki ön kamera aynası yapmakta paypal ile satın alım yapamadım crackli sürümüde iphone x de calısmamakta

Tips
Tips
Üst Alt