Neler yeni

Tweak notch'd

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Notchd ne işe yarar ?
X Gesture ve yukarıdaki çentik getiriyor.
Mesaj düzenlendi:

Hocam ne gibi hatalar ile karşılaştın
bir sorunla karşılaşmadım ben. ama genelde tweak böyle yüksek bir güncelleme alınca hatalar oluşabilir onu belirtmek istedim.

bu arada tweak için yapımcı bana 1 nisan şakası olduğunu söyledi ama hem çalışmada bir sıkıntı yok hem repodan da kaldırmadı ve diğer kullanıcılar da çalıştığını bildirdi.

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
X Gesture ve yukarıdaki çentik getiriyor.
Mesaj düzenlendi:

bir sorunla karşılaşmadım ben. ama genelde tweak böyle yüksek bir güncelleme alınca hatalar oluşabilir onu belirtmek istedim.

bu arada tweak için yapımcı bana 1 nisan şakası olduğunu söyledi ama hem çalışmada bir sıkıntı yok hem repodan da kaldırmadı ve diğer kullanıcılar da çalıştığını bildirdi.
Çalışıyor ancak köşelerin yuvarlağını kaldırdığınız zaman uygulama açarken sıkıntı oluyor köşesiz açıyor sonra düzeltiyor hoş görüntü olmuyor

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Çalışıyor ancak köşelerin yuvarlağını kaldırdığınız zaman uygulama açarken sıkıntı oluyor köşesiz açıyor sonra düzeltiyor hoş görüntü olmuyor
Çentiksiz cihazlara bi adam gibi çentik bide köşeleri çok keskin olmadan hafif oval samsung cihazların ekran köşeleri yapsalar iPhone 8 ve altı cihazlarda güzel bi ekran olabilir tutturmuşlar iPhone X hareketleri iyi güzelde ekran uyumlu olmuyor malesef

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çentiksiz cihazlara bi adam gibi çentik bide köşeleri çok keskin olmadan hafif oval samsung cihazların ekran köşeleri yapsalar iPhone 8 ve altı cihazlarda güzel bi ekran olabilir tutturmuşlar iPhone X hareketleri iyi güzelde ekran uyumlu olmuyor malesef
S8edge tweak yükle dediğin gibi yaparsın ama çentik yok kenarları oval yapabilirsin

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bazzi alternatifi varmı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cash4carti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
team festival reposunda bi sorun var erişemiyorum notch’d yükleyebilceğim bir repo adresi soylermisiniz?

berkayildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar İOS 13.3 sürümüm çentik eklemek istiyorum yardım eder misiniz tweak var mı?

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
home gesture ile çakışır mı
Mesaj düzenlendi:

repo çalısmıyor

Son düzenleme:

Malik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Festival
Repoyu bir türlü ekleyecmedim kullanılamıyor diyor bu tweakı başka nerde bulabilirim ?

Tips
Tips
Üst Alt