Neler yeni

Çözüldü noncereboot12xx restart hatası

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar elimde iphone 6 var, 9.3.3 yüklüyken forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile ios 12.1.1 beta 3 geçiş yaptım.

Daha sonra rootlessjb3.2.8 ile jailbreak yaptım, 12.1.1 veya 12.1.2 normal sürüme geçmek istiyorum ancak ne yaptıysam noncereboot12xx çalıştıramadım.

Her defasında aşağıdaki ekran geliyor ve sonra restart atıyor, dolayısıyla bir sonraki aşamaya bir türlü geçemedim. Elimde bütün shsh kayıtları var ama nonce ayarlamadan bir sonraki aşamaya geçemiyorum.

Telefonu recovery moda alıp 12.1.1 beta 3 tekrar yükledim ve yedekleri yüklemeden gene denedim ancak başarılı olamadım.

Yardımcı olacaklardan Allah şimdiden razı olsun :)

9283

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu ipa sana uyumlu değil

bunu kullan unc0ver içinde ayarlarda boot nonce yerine nonce yaz sonra jailbreak bas
orada boot nonce set succesfully begin restoring now yazarsa nonce ayarlanmıştır

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu ipa sana uyumlu değil

bunu kullan unc0ver içinde ayarlarda boot nonce yerine nonce yaz sonra jailbreak bas
orada boot nonce set succesfully begin restoring now yazarsa nonce ayarlanmıştır
Hocam Allah senden razı olsun, tuttuğun altın olsun :D.

Sabahtan beri yanlış dosya ile uğraşıyormuşum çok şükür ios 12.1.2'ye geçiş yaptım. Irestore SEP hatası verdi bende cmd komutlarıyla yaptım.
Artık jailbreak'in iphone 6ya gelmesini bekleyeceğiz herhalde birkaç güne gelir pwn20wnd öyle yazmış...

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu ipa sana uyumlu değil

kernel hatası alıyorum. yardımcı olabilir misiniz?

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam Allah senden razı olsun, tuttuğun altın olsun :D.

Sabahtan beri yanlış dosya ile uğraşıyormuşum çok şükür ios 12.1.2'ye geçiş yaptım. Irestore SEP hatası verdi bende cmd komutlarıyla yaptım.
Artık jailbreak'in iphone 6ya gelmesini bekleyeceğiz herhalde birkaç güne gelir pwn20wnd öyle yazmış...
Hocam bende 12.1.1 betaya geçtim. Şimdi de 12.1.2 sürümüne geçmek istiyorum shsh kayıtlarım var sen geçmişsin babada yardımcı olabilir misin ?

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam bende 12.1.1 betaya geçtim. Şimdi de 12.1.2 sürümüne geçmek istiyorum shsh kayıtlarım var sen geçmişsin babada yardımcı olabilir misin ?
Sendeki cihaz ne eğer İphone 5s-İphone X arası bir cihaz ise aşağıdaki jailbreak sürümünü indir içinde nonce set ordan nonce ayarla.

Bu başlıktan faydalanabilirsin:

Ayrıca bu başlıktaki İrestore uygulaması da olayı baya basitleştirmiş.

Takıldığın yerde o başlıklarda sorarsan bende takip ediyorum ordan yazarım.

Tips
Tips
Üst Alt