Neler yeni

nonapnonce vs apnonce hk

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocalarım selam şöyle bir sorunum var

13.3 shsh alırken cihazı 10.3(iphonex) olarak göstermişim ama asıl benim cihaz 10.6(iphonex)

ondan dolayı 13.3 klasöründe nonapnoncede sadece asıl benim cihazım olmayan bir shsh var ondan dolayı geri dönüş yapamıyorum.
Ama asıl cihazımın modeli olan 10.6 üst klasörde yani apnonce içinde bulunmakta bir adet shsh.

Sizce bu shsh ile geri dönüş yapılır mı yoksa illa nonapnonce içinde mi olmalıydı shsh im. Hiç mi yolu yordamı yokturdur benim orada bi shsh im var ha nonapnonce ha apnonce diye düşünüyorum. Yanlış düşündüğümü düşünüyorum :D beni aydınlatırsanız sevinirim

Karışık olduysa affola benimde kafam karışık tam dile dökemedim :)

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Başka cihazın shsh2 blob kaydı başka cihazda işe yaramıyor yaramaz. Her cihazın kendine ait özel numarası olur.

Diğerleri hakkında yorum yapamayacağım bilgim yok. Tahminim farklı cihaz model olarak göstermiş olabilirsiniz ama bence gerçek cihazın modeli vs olarak almıştır her ne kadar farklı göstermiş olsanızda.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
13,3 de iseniz geri dönüş yok. Uymaz ise 13.3.1 e welcome... Eğer zaten 13.3.1 de iseniz deneyin kaybedecek birşeyiniz yok.
Nnot: faceid çalışmaz diye biliyordum. deneyince haber edin.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocalarım selam şöyle bir sorunum var

13.3 shsh alırken cihazı 10.3(iphonex) olarak göstermişim ama asıl benim cihaz 10.6(iphonex)

ondan dolayı 13.3 klasöründe nonapnoncede sadece asıl benim cihazım olmayan bir shsh var ondan dolayı geri dönüş yapamıyorum.
Ama asıl cihazımın modeli olan 10.6 üst klasörde yani apnonce içinde bulunmakta bir adet shsh.

Sizce bu shsh ile geri dönüş yapılır mı yoksa illa nonapnonce içinde mi olmalıydı shsh im. Hiç mi yolu yordamı yokturdur benim orada bi shsh im var ha nonapnonce ha apnonce diye düşünüyorum. Yanlış düşündüğümü düşünüyorum :D beni aydınlatırsanız sevinirim

Karışık olduysa affola benimde kafam karışık tam dile dökemedim :)
Şuan 13.3 sürümünde misiniz

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hayır 13.3.1 deyim 13.3 e döneceğim

Başka cihazın shsh2 blob kaydı başka cihazda işe yaramıyor yaramaz. Her cihazın kendine ait özel numarası olur.

Diğerleri hakkında yorum yapamayacağım bilgim yok. Tahminim farklı cihaz model olarak göstermiş olabilirsiniz ama bence gerçek cihazın modeli vs olarak almıştır her ne kadar farklı göstermiş olsanızda.
şöyleki 10.6 olacan cihazımda 10.3 olan shsh i koyunca programa shsh uyumsuz hatası alıyorum.

10.6 daki shsh de nonapnone içirisinde değilde apnonce klasörün içinde yinede ne fark olabilir diyip onu indirip kurdum nonce hatası alıyorum şimdi. Benim anlamadığım shsh almışım işte ha 10.3 ha 10.6 diyelim illa 10.6 olacak oda var ama nonapnonce içinde olması gerekiyor galiba ki apnonce klasörün içinde olduğu için shsh çalışmıyor çok saçma ya anlamadım gitti anlatamadım da galiba tsssaver sitesine gidin bi nonapnoce var birde apnonce benim 10.6 işte apnonce de

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
13.3.1 de iseniz kaybedeceğiniz birşey yok. direk deneyin. düşerse düşer düşmezse zaten 13.3.1 geri gideceğiniz kapı.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
NoApnonce dışındaki klasörlerde bulunan SHSH kayıtlarında generator olmaz, bu nedenle o kayıtları direk kullanamazsınız. Kaydı alırken de doğru modeli belirtmediyseniz geçmiş olsun, NoApnonce klasöründeki o kaydı kullanamazsınız.

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NoApnonce dışındaki klasörlerde bulunan SHSH kayıtlarında generator olmaz, bu nedenle o kayıtları direk kullanamazsınız. Kaydı alırken de doğru modeli belirtmediyseniz geçmiş olsun, NoApnonce klasöründeki o kaydı kullanamazsınız.
Bu beni delirtti ya sağlık olsun cihaz x her sürümde jb var ama 13.3 iyidi artı çift jb aracı olacaktı her ne kadar sorunlu olsada düzelecek uncover Aradığım yorum teşekkür ederim böylece ikisinin arasındaki farkı gördüm sağol dostum

Tips
Tips
Üst Alt