Neler yeni

Kilitlendi Netflix indirilenler

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. Telefondan indirdigim bir filmi filza ile hangi yolda bulabilirim. Yada bir baska telefona nasil gonderebilirim o indirileni.

%99 Downloading.....

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba. Telefondan indirdigim bir filmi filza ile hangi yolda bulabilirim. Yada bir baska telefona nasil gonderebilirim o indirileni.

%99 Downloading.....
Bahsettiğiniz platform Netflix, böyle bir şey söz konusu bile değil.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Filza ile neler mumkun oldu illaki bibyerde sakilidir diye dusundum. Tesekkurler.

%99 Downloading.....
Anladım, fakat Netflix kendine özgü bir codec kullanıyor, o yüzden böyle bir şey yapılamıyor.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
System info twekini kurup ayarlar hakkında uygulamalar a girip netflix data ya tıklarsanız netflix dosyaları filza açılır belli bi ihtimal orda bulabilirsiniz

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dosyayı bulursun belki ama bir mp4 bir avi olmayacağı için onu başka telefonda kullanamazsın. Uygulama onu hesapla doğrulayıp öyle açıyor. nasıl ki apple izin vermediğinde yazılım kuramıyorsun. Benim satın aldığım uygulamayı direk sen kullanamıyorsun buda böyle birşey.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dosyayı bulursun belki ama bir mp4 bir avi olmayacağı için onu başka telefonda kullanamazsın. Uygulama onu hesapla doğrulayıp öyle açıyor. nasıl ki apple izin vermediğinde yazılım kuramıyorsun. Benim satın aldığım uygulamayı direk sen kullanamıyorsun buda böyle birşey.
Aynen öyle Netflix’te bir filmi indirmiş dahi olsanız, aktif bir aboneliğiniz olmadığı müddetçe o filmi tekrar açamazsınız buradan yola çıkarak inen filmin Netflix tarafından şifrelendiğini ve yürütme esnasında hesap anahtarı ile beraber çözülerek oynatıldığını anlayabiliriz.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yas yani o is anladim tesekkurler. Pc den izlendiginde indirme yazilimlari hangi formatta indirir acaba. Yada indiremez. Aman izle gec ya

%99 Downloading.....

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Yas yani o is anladim tesekkurler. Pc den izlendiginde indirme yazilimlari hangi formatta indirir acaba. Yada indiremez. Aman izle gec ya

%99 Downloading.....
Hocam aynı şeyi spotify icin düşünmüştüm aslında kötü bir niyetim de yoktu mp4 playerda kullanmak istiyordum sadece 🤣 ama uygulamalar kendine özgü uzantılı bir şekilde depoluyor indirilenleri yanı hiç uğraşma bulsan da işine yaramayacak 😅

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dostum sana iki tavsiye birincisi ekran kaydedici ile telefondan açıp direk resimlerinin içine oynatırken kaydedebilirsin ama yok telefonun hafızası yetersiz dersen herhangi bir aparat yada programla telefonun ekranını pc ye yansıtıp oradan yine bir ekran kayıt programı ile kaydedebilirsin

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dostum sana iki tavsiye birincisi ekran kaydedici ile telefondan açıp direk resimlerinin içine oynatırken kaydedebilirsin ama yok telefonun hafızası yetersiz dersen herhangi bir aparat yada programla telefonun ekranını pc ye yansıtıp oradan yine bir ekran kayıt programı ile kaydedebilirsin
Yok ya o kadar onemli degil aslinda. Dun indirmistim bi film onu yanimdaki arkadasin telefonuna gondercektim plus oldugu icin daha iyi izleriz diye. Belki filzadan ulasir airdropla yollarim dedim.

%99 Downloading.....

Muhsin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ekran kayıt edici ile kayıt aldığında sadece sesi alıyor görüntü yok
Mesaj düzenlendi:

bu durumu değiştirebilen var mı ?

Ekli dosyalar

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu hafta Türkiye de 2 genç netflixte ekran kaydetmeye yönelik bi açık buldular Apple herbirine 100 bin dolar teklif etti hatta kabul etmediler

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu hafta Türkiye de 2 genç netflixte ekran kaydetmeye yönelik bi açık buldular Apple herbirine 100 bin dolar teklif etti hatta kabul etmediler
Bizim komşunun 8 yaşındaki oğlu da netflixin codec şifresini çözmüş, FBI peşine düşmüş, çocuğu köye kaçırmışlar 👍

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Güzel kardeşim anlasana bunların hepsi reklam anlasana. Bu iki kronun yaptığı ve sözde 200 bin doları kabul etmediği işi 300 liralık aparatla zaten yapıyorsun, bir çok sitede de netflix dizileri ve filmleri bu sayede yayınlanıyor, yani netflixten birşey kaydetmenin o kadar çok yolu var ki..

Kro demiş ki bu sayede film sitelerine yükleyebiliyoruz, bak sen işe 😭 bu zaten yasal bi suç, o kısmını geçtim dediğim gibi sizce mantıklı olan ne? Telefon ekranından netflixteki filmi neden kaydeder insan? Bilgisayardan rahat rahat geniş geniş kaydetmek varken..

Şunu da eklemek istiyorum: bu krolar 200 bin dolara bırakın açığı ruhlarını bile teslim ederler 😭
Mesaj düzenlendi:

Haberde öyle sallamışlar ki bak ne diyor:

“ 20 yaşındaki Çayan Temel ve 17 yaşındaki Oğuz Akçay, iPhone’da bir açık keşfederek Netflix’ten video kaydı almayı başardılar. İki genç, buldukları açıkla Netlflix’ten iPhone aracılığıyla 4K ve HD video almayı başardılar.”

Şimdi sana soruyorum: iPhone’de 4K ekran var mı?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gereksiz gerginlikler oluşturmaya gerek yok arkadaşlar soru cevabını bulmuş konu kapanmıştır.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt