Neler yeni

Mp3leri apple musice çıkartma

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 11.4.1 jailbreak kullanıyorum
mp3leri apple musicte dinleyebileceğim tweak vardı ismini istiyorum.

Cihaz
i6
Sürüm
ios 11.4.1

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İndirdiğim mp3leri apple music uygulamasına atacağım tweak vardı ismini rica ediyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İndirdiğim mp3leri apple music uygulamasına atacağım tweak vardı ismini rica ediyorum
Kardeş cercube ile yapabilirsiniz...
Audio olarak parçayı indirip music library import yapıyorsunuz bu kadar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7

slm bana ios 12.1.1 icin saglam calisan Cércube repo yollarmisin..appcake deki bende calismiyo : S

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm bana ios 12.1.1 icin saglam calisan Cércube repo yollarmisin..appcake deki bende calismiyo : S
Orjinal reposundan kurulu bende...
apt.alfhaily.me/

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
ordan kurdum..cydia da kurdukdan sonra respring de takila kaliyo iphone .. reset atib yeni JB yapmak zorunda kaliyorum ..

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ordan kurdum..cydia da kurdukdan sonra respring de takila kaliyo iphone .. reset atib yeni JB yapmak zorunda kaliyorum ..
Bir tweakle çakışıyor demek ki.ı cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırak öyle kur..sonra tek tek tweakleri aktif edip hangi tweakle çakışıyor bulman lazım..

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bahsettiği tweak MImport herhangi bir yerden indirdiğin müziği apple müzikte dinleyebilirsin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bahsettiği tweak MImport herhangi bir yerden indirdiğin müziği apple müzikte dinleyebilirsin
mimport tu biliyorum kardeşim de hani ben cercube varken mimportla falan uğraşmasın diye söylemedim.tabi mimport ta bir seçenek....ama söyle söyleyebilirim kendi adıma cercube jailbreak tweakleri içinde benim için olmazsa olmazlardan...

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
mimport tu biliyorum kardeşim de hani ben cercube varken mimportla falan uğraşmasın diye söylemedim.tabi mimport ta bir seçenek....ama söyle söyleyebilirim kendi adıma cercube jailbreak tweakleri içinde benim için olmazsa olmazlardan...

ben de cercube kullanıyorum :D ama arkadaş ısrarla istediği için belirttim :D iyi forumlar

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bir tweakle çakışıyor demek ki.ı cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırak öyle kur..sonra tek tek tweakleri aktif edip hangi tweakle çakışıyor bulman lazım..

Cercube yükleyince otomatik yanina adblock for youtube da yüklüyo ama adbllock uyumlu deyilk olarak gösteriyo ..paket secimi de olmuyo,,,,adblock yt silince Cecrube de siliyo otomatik :S

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cercube yükleyince otomatik yanina adblock for youtube da yüklüyo ama adbllock uyumlu deyilk olarak gösteriyo ..paket secimi de olmuyo,,,,adblock yt silince Cecrube de siliyo otomatik :S
Adblocker kurulu ise kaldır cercube kur ikisi beraber kurulsun sonra devam edersin

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

Bende çalışmıyor

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selam. Beyler 90 mbps download hızım var. Ama bu cercube da bir şey indirince ifrit oluyorum kaplumbağaya bağlıyor. Niye ? @uydufly

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
begler mp3 olarak indiriyor ..fakat sarkiyi kütüphane atmak istedim de --This feature requries Jailbreak diye hata aliyorum .. nede olabilir ?! tsk

cercube son sürüm yüklü.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selam. Beyler 90 mbps download hızım var. Ama bu cercube da bir şey indirince ifrit oluyorum kaplumbağaya bağlıyor. Niye ? @uydufly
Evet benimde hızım 50 mbps fakat yavaş iniyor.Bunun için ben vpn kullanıyorum.Amerikaya bağlanınca jet gibi indiriyor namussuz

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Açtığım konuyu inceleyin sorununuz hallolur.

Tips
Tips
Üst Alt