Neler yeni

Merhaba unc0ver aşırı ısınma ve pil boşalması

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba unc0ver 3.0.0 sürümü ve daha öncesinde ki sürümlerde yaşamadığım ısınma ve pil sorunu 3.1.0 ve üst sürümlerinde yaşamaya başladım kullandığım tweakler aynı şüphelendikleri mi silip gözlemledim durumu ama sonuç aynı güzel yanı ise aşırı stabil olması aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı ?

Jailbreak kapatsam bile ısınma devam ediyor.!

Dipnot; youtube de video izlerken telefonun üst tarafı kameranın olduğu işlemci kısmı ısınıyordu şimdi hiç bir şey yapmadığım halde telefon boştayken bile home tuşunun olduğu kısım ısınıyor. Cocoatop daki verileri görünce şook oldum bildiğin sömürüyor cihazı bunlar her neyse

Mesaj düzenlendi:

Yok mu bilgisi olan arkadaşlar

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şahsen Chimera JB kullanıyorum ama bildiğim en sorunsuz unc0ver sürümü b50 istersen rootfs yapıp dene

• Like
Reactions: osY

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şahsen Chimera JB kullanıyorum ama bildiğim en sorunsuz unc0ver sürümü b50 istersen rootfs yapıp dene
Hocam UIKİT TOOLS sürümünü düşürme şansım var mı ? İpa falan

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Zipten deb dosyasını çıkar b50 ile jb yaptıktan sonra filza ile yükle

Ekli dosyalar

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zipten deb dosyasını çıkar b50 ile jb yaptıktan sonra filza ile yükle

Hocam bu Jailbreak Resources için UIKİT TOOLSla alakası yok ki benim sorunum uıkitle onu güncelledikten sonra sorun yaşamaya başladım

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak Resources ile alakalı bir durum dostum bendede İphone 7 ısınıyordu cydia üzerinden Jailbreak Resources Sürümünü düşürdüm artık ısınmıyor

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak Resources ile alakalı bir durum dostum bendede İphone 7 ısınıyordu cydia üzerinden Jailbreak Resources Sürümünü düşürdüm artık ısınmıyor
Durum aynı hocam bende değişmedi hala alt taraf ısınıyor ekrana her dokunuşumda cpu tavan yapıyor backboardd çok yüksek çıkıyor cocoatopdan baktığımda

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok mu bi çözümünü bilen redditten vs araştırdım bi çözüm bulamadım orda da telefonu succesionla sıfırladım tweakleri tek tek icleanerla kapatıp denedim neyin sorun olduğuna dair hiç bir şey bulamadım üstelik uıkit tools ve jb versiyonuda son sürüm değil ben onlardan şüpeleniyordum ama değilmiş

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum yazı rengini değişirsen herkes için faydalı olur diye düşünüyorum yazılarını okumak için tüm yazını fareyle seçmem gerekiyor yahu :)
Yok mu bi çözümünü bilen redditten vs araştırdım bi çözüm bulamadım orda da telefonu succesionla sıfırladım tweakleri tek tek icleanerla kapatıp denedim neyin sorun olduğuna dair hiç bir şey bulamadım üstelik uıkit tools ve jb versiyonuda son sürüm değil ben onlardan şüpeleniyordum ama değilmiş

Tips
Tips
Üst Alt