Neler yeni

mcdonald's uygulaması çalışmıyor.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok kardeş çalışmıyor. Mac Donalds, Yemek Sepeti ve Whatsapp Business

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Valla dostum kullandığın JB aracında bir problem mi var acaba ya :S
Sırf merakımdan indirdim uygulamayı. Ne Liberty ne UnSub açtım genede JB algılamadı. Hatta McDonald's ı indirdiğimde fark ettim ki yemek sepetinde de herhangi bir işlem yapmamışım :)
Çok ilginç. 12.4 unc0ver benim JB

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla dostum kullandığın JB aracında bir problem mi var acaba ya :S
Sırf merakımdan indirdim uygulamayı. Ne Liberty ne UnSub açtım genede JB algılamadı. Hatta McDonald's ı indirdiğimde fark ettim ki yemek sepetinde de herhangi bir işlem yapmamışım :)
Çok ilginç. 12.4 unc0ver benim JB
12.4 ve Unc0ver benimki de.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver 3.5.6 ile mc donalds açıldı, yemek sepeti hata devam ediyor

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver 3.5.5 > yemeksepeti aciliyor, mcdonalds acilmiyoe
Unc0ver 3.5.6> ikiside aciliyor.

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uncover 3.5.6 restore root fs yapıp re-jailbreak yaptığında bir defaya mahsus açılıyor. apps manager ile veritabanı içeriğini silip yeniden açtığında hata veriyor.. chimera da aynı sorun var mı acaba

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uygulamayı apps manager ile sıfırladım şimdi açmıyor. 6s plus ios 12.4 uncover 3.7.0-b1

l

Düzenleme;
Shadow yüklemiştim yine açmıyordu , bugun denedim uygulama açıldı, nasıl açıldı bilemiyorum. Herhangi birşey de yapmadım. Uncover 3.5.6 yüklemiştim önceki gün onunla ilgili olabilir.

Son düzenleme:

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulamayı apps manager ile sıfırladım şimdi açmıyor. 6s plus ios 12.4 uncover 3.7.0-b1

l

Düzenleme;
Shadow yüklemiştim yine açmıyordu , bugun denedim uygulama açıldı, nasıl açıldı bilemiyorum. Herhangi birşey de yapmadım.
Sıfırlanınca yine gidiyor

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sıfırlanınca yine gidiyor
Yemeksepeti ve mcdonalds açılmaması ile ilgili yukarıda bir arkadaş uncover 3.5.6 ile açtı demişti, bende tivibu uygulaması da da açılmıyordu, tivibu konusunda da tweak olarak shadow kullanın denmişti. bende bu ayarları açılmayan starbucks için denedim.

ucover 3.7.0 silerek

Adresinde açılan sayfada alt kısımda yer alan seçeneklerden uncover 3.5.6 yı reprovision ile yükledim.

Sonrasında,

İcleaner pro ile uygulama kalıntılarını temizleyip cihazı kapadım ve açtım.
uncover 3.5.6 ile jb aktif ettim..

shadow ayarlarına girdim. white list ve filter dynamic linker e açılmayan tüm uygulamaları ekledim, daha sonra automatic generate kısmını açarak generate file map a bastım ve açılmayan starbucks açıldı,

Bu esnada mcdonalds denemek aklıma gelmedi.

Bugun mc donalds ı açtım ve açıldı.

Açılıp açılmama durumu yukarıda anlattığım ayarlar ile ilgili olabilir.

Uncover 3.5.6 yüklüyken defalarca apps manager ile sıfırlamıştım bozulmamıştı. Ne zaman uncover 3.7.0 yükledim sorun çıktı.

Mc donalds uygulaması açılmayan bir arkadaş varsa deneyip haber verirse iyi olur. Tekrar sıfırlamaya çekiniyorum :)

Bu arada tivibu halen açılmıyor :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yemeksepeti ve mcdonalds açılmaması ile ilgili yukarıda bir arkadaş uncover 3.5.6 ile açtı demişti, bende tivibu uygulaması da da açılmıyordu, tivibu konusunda da tweak olarak shadow kullanın denmişti. bende bu ayarları açılmayan starbucks için denedim.

ucover 3.7.0 silerek

Adresinde açılan sayfada alt kısımda yer alan seçeneklerden uncover 3.5.6 yı reprovision ile yükledim.

Sonrasında,

İcleaner pro ile uygulama kalıntılarını temizleyip cihazı kapadım ve açtım.
uncover 3.5.6 ile jb aktif ettim..

shadow ayarlarına girdim. white list ve filter dynamic linker e açılmayan tüm uygulamaları ekledim, daha sonra automatic generate kısmını açarak generate file map a bastım ve açılmayan starbucks açıldı,

Bu esnada mcdonalds denemek aklıma gelmedi.

Bugun mc donalds ı açtım ve açıldı.

Açılıp açılmama durumu yukarıda anlattığım ayarlar ile ilgili olabilir.

Uncover 3.5.6 yüklüyken defalarca apps manager ile sıfırlamıştım bozulmamıştı. Ne zaman uncover 3.7.0 yükledim sorun çıktı.

Mc donalds uygulaması açılmayan bir arkadaş varsa deneyip haber verirse iyi olur. Tekrar sıfırlamaya çekiniyorum :)

Bu arada tivibu halen açılmıyor :)

malesef ben çok kez denedim olmadı. garip bir durum var mcdonalds uygulaması 7-10 gün telefonda hiç yüklü olmayacak, o süreden sonra telefona yüklediğimizde açılıyor sorunsuz. ama bu nasıl oluyor anlamıyorum. anlayan bu işe bir el atsa çok makbule geçer .

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
malesef ben çok kez denedim olmadı. garip bir durum var mcdonalds uygulaması 7-10 gün telefonda hiç yüklü olmayacak, o süreden sonra telefona yüklediğimizde açılıyor sorunsuz. ama bu nasıl oluyor anlamıyorum. anlayan bu işe bir el atsa çok makbule geçer .
Anladığım kadarıyla üstadlar bu olayı etik bulmuyor o yüzden kimse bir şey yazmıyor

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sıfırladım ve yine çalışmıyor :) demekki uncover versiyonu ile ilgisi yok. Bakalım ileriki günlerde açılacakmı.

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Shadow tweakini nepeta reposu olmadığı için indiremiyorum deb olarak paylaşır mısınız?

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar yok mu bir çözüme ulaşan? Mc donalds uygulamasına bile giremiyorum

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar. 12.4 iphone xs max uncover 3.7.00 b3 ile iki uygulamaya da girebiliyorum. İyi forumlar.

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mcdonalds uygulamasını 13.10.2019 tarihinde apps manager ile sıfırlamıştım, sıfırlama sonrasında uygulama açmamıştı. Geçen hafta uygulamayı telefondan kaldırdım ve bu gün (01.11.2018 tarihinde) yeniden yükledim ve uygulama hata vermeden çalıştı. Banlanma süresi sanırım 15 gün ya da 1 hafta cihazda yüklü olmaması gerekiyor, Durumu netleştirmek için apps manager ile sıfırlayıp uygulaması hata veren başka arkadaşlar deneyebilirse iyi olur.

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Apps manager ile sıfırlama sonrası görsel aşağıda, sorunu halen çözemedik, :)

(Yakın zamanda fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız veya yeni bir cihaza geçtiyseniz, lütfen önümüzdeki ay veya daha sonraki gün tekrar deneyin.)

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt