Neler yeni

Çözüldü Mailleri toplu silme

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar mailleri nasıl silebilirim toplu olarak çok fazla mail var silmem lazım.. bir tweak yada yöntem var mı
İos 11.3.1 sürün

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aynı sorun bende de var maalesef. Konunun takibin deyim :)

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
12 bin mail var tek tek hayatta silinmez toplu silmek lazım inş bi çözümü vardır
Ha o kadar çoksa şöyle bir çözüm önereyim sana,
PC den tüm mailleri okundu işaretle. Daha sonra maili telefonundan sil. iCleaner ile temizlik yap mailini tekrar kur.
Bana günlük 20-30 tane iş maili geliyor onları temizlemek için arıyorum.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bilgisayarda office yüklü ise outlook a mail hesabını gir, hesabı eklerken gönder al seçeneklerinden pc maili çekince sunucudan sil ayarını işaretle, sonra gönder al butonuna tıkla, bütün mailleri pc ye aktarsın ve bu arada sunucudan silsin

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar mailleri nasıl silebilirim toplu olarak çok fazla mail var silmem lazım.. bir tweak yada yöntem var mı
İos 11.3.1 sürün
Hocam MyMail uygulamasını kur 5 yıldız bir uygulama ve bedava bir sürü hesap ekliyebiliryorsun ve tümünü seç diyerek silebiliyor ve apple mail’in engelleyemediği spam ve istenmeyen mailleri engelleyebiliyorsun.
Yapman gereken iCloud hesabın hariç diğer hesaplardan çıkış yapıp MyMail’e ile hesapları açıp hiç istemediğin mailleri istenmeyen olarak işaretle ve diğerlerini tümüni silmek istenmeyen önemli çünkü yoksa zırt pırt yine mail atarlar sana

Moderatör tarafından düzenlendi:

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam MyMail uygulamasını kur 5 yıldız bir uygulama ve bedava bir sürü hesap ekliyebiliryorsun ve tümünü seç diyerek silebiliyor ve bktan apple mail’in engelleyemediği spam ve istenmeyen mailleri engelleyebiliyorsun.
Yapman gereken iCloud hesabın hariç diğer hesaplardan çıkış yapıp MyMail’e ile hesapları açıp hiç istemediğin mailleri istenmeyen olarak işaretle ve diğerlerini tümüni silmek istenmeyen önemli çünkü yoksa zırt pırt yine mail atarlar sana

iCloud hesabımı da onda açabilir miyim peki

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla kurulumu pek anlamadım, Icloud harici çıkış?? (@by.erkans) hele mikoto ile ilgili kısmını (@Se7Touch ) daha da anlamadım.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@ivez arkadaş mikoto tweak’inden bahsetmiş, anladığım kadarıyla o tweak iOs kendi mail uygulamasına toplu silme ekliyor ama ben kullanmadım!

MyMail ise ayrı bi uygulama iOs mail uygulamasında olmayan özellikleri onda kullanabiliyorsun! Neyi tam olarak anlayamadınız onu anlamadım tam olarak ne yapmak istedinizde yapamadınız?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez arkadaş mikoto tweak’inden bahsetmiş, anladığım kadarıyla o tweak iOs kendi mail uygulamasına toplu silme ekliyor ama ben kullanmadım!

MyMail ise ayrı bi uygulama iOs mail uygulamasında olmayan özellikleri onda kullanabiliyorsun! Neyi tam olarak anlayamadınız onu anlamadım tam olarak ne yapmak istedinizde yapamadınız?
Tamam mikoto kalsın diyelim.
Mymail indirdim şu an, İki adet gmail hesabım var. Bunlardan mı çıkış yapmalıyım?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt