Neler yeni

Macbooktan Anlayan?

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum. YouTube Twicth gibi sosyal medya amacıyla alıyım diyorum. Yorumlar mısınız?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tavsiyem daha üst donanımlı cihaz almanız yönünde. Cihaz oldukça eski sizi üzecektir.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tavsiyem daha üst donanımlı cihaz almanız yönünde. Cihaz oldukça eski sizi üzecektir.
Kullanım amaçlarımı belirttim, onlara rağmen nasıl bir performans sergiler, yani neden üzer dediniz acaba?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kullanım amaçlarımı belirttim, onlara rağmen nasıl bir performans sergiler, yani neden üzer dediniz acaba?

8 senelik cihaz, i5 2. nesil işlemci var üzerinde. Yayın yapmaksa amacınız önermem. Günlük kullanım için ise iPad almanız daha mantıklı olur.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
8 senelik cihaz, i5 2. nesil işlemci var üzerinde. Yayın yapmaksa amacınız önermem. Günlük kullanım için ise iPad almanız daha mantıklı olur.
İzleyici olarak iPad var zaten de biraz sıkıldım Windows Notebook kullanmaktan o açıdan alsam mı diye düşündüm. Hiç bilgim yok bu Macbook tarafında birde buraya sorayım dedim

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
4250 TL limitin varsa 2013 model 256 gb ssd 8 gb ram'li retinalı macbook pro'mu satacağım gittigidiyor üzerinden.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
4250 TL limitin varsa 2013 model 256 gb ssd 8 gb ram'li retinalı macbook pro'mu satacağım gittigidiyor üzerinden.
O fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum hocam ya, kullandığım Notebook 4700TL'lik işimi görüyor fakat Macbook kullanma isteğim var o açıdan

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
O fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum hocam ya, kullandığım Notebook 4700TL'lik işimi görüyor fakat Macbook kullanma isteğim var o açıdan

MacBook istiyorsanız yeni modellerden öneririm. Ancak şu an fiyatları aşırı pahalı tavsiye etmem.

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bende MF839TU var yatıyor öyle kenarda:) Evvelden bir hevesle aldık ancak birsüre sonra yeterli gelmiyor onu gördük.. ,

Macbookların en güzel yanı işletim sistemlerinden dolayı hiçbir zaman yavaşlama vs yaşanmıyor.. İlandaki Macbook eski bir versiyon..Büyük ihtimal sonradan upgrade yapmışlar ve SSD ram takviyesi yapmışlar.. Seni ne kadar götürür bilinmez.

Mac alacaksan pil devir sayısına mutlaka bakmanı tavsiye ederim. Upgrade yapılmış cihazları almamak en iyisi.. Açılmamış olması herzaman iyidir.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende MF839TU var yatıyor öyle kenarda:) Evvelden bir hevesle aldık ancak birsüre sonra yeterli gelmiyor onu gördük.. ,

Macbookların en güzel yanı işletim sistemlerinden dolayı hiçbir zaman yavaşlama vs yaşanmıyor.. İlandaki Macbook eski bir versiyon..Büyük ihtimal sonradan upgrade yapmışlar ve SSD ram takviyesi yapmışlar.. Seni ne kadar götürür bilinmez.

Mac alacaksan pil devir sayısına mutlaka bakmanı tavsiye ederim. Upgrade yapılmış cihazları almamak en iyisi.. Açılmamış olması herzaman iyidir.
Güzel bilgilendirme oldu teşekkürler hocam

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu konuyu her ilan için açmayı düşünüyor musunuz? Daha önce iki konu açmışsınız zaten umarım bu konu altında yeterli bilgiyi almışsınızdır. Benzer şekilde her cihaz için konu açmayın lütfen merak ettikleriniz kısmına yada daha önce açtığınız konulara sorun sorularınızı.

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tavsiye etmem hocam, şu an 2015 model macbook pro retina kullanıyorum ancak performansından hiç memnun değilim. Eğer özellikleri iyi değilse macbook da olsa memnun etmiyor.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tavsiye etmem hocam, şu an 2015 model macbook pro retina kullanıyorum ancak performansından hiç memnun değilim. Eğer özellikleri iyi değilse macbook da olsa memnun etmiyor.
Linkteki ürüne bakar mısınız iyi midir peki?

Tips
Tips
Üst Alt