Neler yeni

lphone 5 10.3.4

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Jealbreak arıyorum 10gündür bulamadım çıldırcam bana yardım edecek birileri lütfen ya😔

Cihaz
lphone 5
Sürüm
10.3.4

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
3UTools ile yükleyin

3utools kullanmadım öğrenirim de jailbreak nerden bulurum bu konuda yardımcı olur musunuz teşekkürler 😶

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3UTools ile yükleyin

3utools kullanmadım öğrenirim de jailbreak nerden bulurum bu konuda yardımcı olur musunuz teşekkürler
3UTools diye bir program var onu PC ye yükleyin , içinde Jailbreak bölümü var , cihazı bağlayın PC ye ordan “Run Jailbreak “ tıklayın bitti

Forumda “H3Lix veya Helix Jailbreak diye aratın

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
3UTools diye bir program var onu PC ye yükleyin , içinde Jailbreak bölümü var , cihazı bağlayın PC ye ordan “Run Jailbreak “ tıklayın bitti

Forumda “H3Lix veya Helix Jailbreak diye aratın
Çok teşekkürler umarım jealbreak yapmayı başarabilirim yapamazsam sizi gene rahatsız edebilirim teşekkürler 👍

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
@efsane hocam jealbreak buldum fakat eski güncel jailbreak yokmu acaba yada eskileri yüklersen olurmu yardımcı olabilir misiniz🙄

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@efsane hocam jealbreak buldum fakat eski güncel jailbreak yokmu acaba yada eskileri yüklersen olurmu yardımcı olabilir misiniz🙄
Son sürüm 3utools'ta 10.3.4 için jailbreak olması gerek, 3utools'un sürümünü kontrol edin.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Efsane hocamız pek bakmaz bundan sonrası için sana şöyle diyim: repo666 olan var ya ultrasnow olan hani düzenleden onu kaldır o repo kapandı zaten.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@alex007

Ekrandaki tüm sarı yazılar önemsiz yani kafaya takma... Jailbreak’in tadını çıkar bitti

alex007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
@efsane hocam teşekkürler çözmeye çalışıyorum şuanda kib yardımlarınız için sağolun😉👍

Tips
Tips
Üst Alt