Neler yeni

Tweak LockWatch

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Colorbannesr2 ios 10.3.3 icin uyumlumu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
nihayet biz 32 bitlileri düşünen birileri çıktı da kullanışlı bir tweaki bizlerle buluşturdular. Kilit ekranım canlandı adeta :)

H

Hbasdereli

Guest
şarj sömüren bir tweak olduğu kesin. daha önce kullanmıştım. bir süre sonra kaldırırsınız zaten :thumbup:

H

Hbasdereli

Guest
Cydia arama kısmına top yazıp ilk çıkan tweak'i yükleyin. (Versiyon bilgisi 39-4 olacak). Ardından MTerminal'e girin ve top yazıp Enter'a basın. 2 saniye bekledikten sonra ekran görüntüsü alın, klavyeden q 'ya basın (o yazıların olduğu ekran gidecektir), MTerminal'i kapatın. (oguzhanvarsak 'dan alıntı)

bu işlemi yapın bilgilerden kontrol edin nekadar harcadığını en garanti yol budur.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Cydia arama kısmına top yazıp ilk çıkan tweak'i yükleyin. (Versiyon bilgisi 39-4 olacak). Ardından MTerminal'e girin ve top yazıp Enter'a basın. 2 saniye bekledikten sonra ekran görüntüsü alın, klavyeden q 'ya basın (o yazıların olduğu ekran gidecektir), MTerminal'i kapatın. (oguzhanvarsak 'dan alıntı)

bu işlemi yapın bilgilerden kontrol edin nekadar harcadığını en garanti yol budur.
Teşekkür ederim ama 32 bit cihazlarda mterminal kullanılmıyor.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
iOS 11 için uyumlu ama yüklerken tüm tweak leri silmeye çalışıyor o yüzden yüklemedim
917C7F19-C8CA-439E-A1DB-68266B0A79E8.png

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
yüklesen de aktif edemiyorsun :D geliştiricisi henüz ios11 için güncellemedi :D

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Selam Arkadaşlar ,
Bu tweak ile apple watch ta bulunan saat ekranlarını iphone/ipad in likit ekraına getirebilirsiniz.

Uyumluluk : ios 10.x
Bedel : Ücretsiz
Repo : JailbreakTR Repo

Ekran görüntüleri

Ekli dosyayı görüntüle 1636Ekli dosyayı görüntüle 1637Ekli dosyayı görüntüle 1638Ekli dosyayı görüntüle 1639Ekli dosyayı görüntüle 1640Ekli dosyayı görüntüle 1641

Çok beğendim emeğine sağlık ama tek eksiği küçültme yapamadım her ne kadar resimlerde küçük hali gözüksede ben bulamadım
Küçük olmayınca bildirim gelince saatin üzerine denk geliyor ve çok kötü gözüküyor var mı küçültmenin bir yolu. Teşekkür ederim şimdiden

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Baskan1 yazını görmemişim dostum kusura bakma. LOckwatch henüz ios11 için güncellenmediğinden ben kullanamadım :) ios10 da kullananlar yardımcı olacaklardır :)

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Baskan1 yazını görmemişim dostum kusura bakma. LOckwatch henüz ios11 için güncellenmediğinden ben kullanamadım ios10 da kullananlar yardımcı olacaklardır :)
Estağfirullah kardeşim.
İnşallah cevap alabilirim. Çok sevdim ama ekranı tamamen kaplaması çok kötü. Görselde küçülmüş hali var ama ayarlarda öyle bir ayar yok maalesef. Yinede emeğine sağlık

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Baskan1 kilit ekranı için olan tweakleri (bunu haricindekileri) deaktif edip deneyebilir misin?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Baskan1 normal şartlada bildirim geldiğinde saatin yukarı çıkması gerekiyor resimdeki gibi,

IMG_0219.PNG

Tweaklerini gözden geçir, ben de daha önce bildirimler saatin üstüne düşüyordu eraserle sıfırladıktan sonra sorun ortadan kalktı. Hangi tweakin sebep olduğunu tespit etmemiştim

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Baskan1 normal şartlada bildirim geldiğinde saatin yukarı çıkması gerekiyor resimdeki gibi,

Ekli dosyayı görüntüle 3068

Tweaklerini gözden geçir, ben de daha önce bildirimler saatin üstüne düşüyordu eraserle sıfırladıktan sonra sorun ortadan kalktı. Hangi tweakin sebep olduğunu tespit etmemiştim
Sildim yükledim düzeldi. Teşekkür ederim

Tips
Tips
Üst Alt