Neler yeni

Lockplus pro Hata alıyorum

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar Lockplus pro yu kurdum cihazıma orjinal reposundan satın aldım lakin temalar felan görünmüyor kilit ekranın da ayarları felan YouTube den bakarak tekrar yaptım gene olmadı cihazım iphone SE sürüm 12.1 acil yardımcı olursanız sevinirim

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
kilit ekranında ekranın aşağı doğru çek yukarıdan bar açılacak ordan girip kurabilirsin

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
kilit ekranında ekranın aşağı doğru çek yukarıdan bar açılacak ordan girip kurabilirsin
Deniyorum ama olmuyor kilit ekranın dan kaydırdığım zaman menü çıkmıyor bir de lockplus pro tweak kurduğumda kilit ekranın daki saat tarih felan gidiyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Deniyorum ama olmuyor kilit ekranın dan kaydırdığım zaman menü çıkmıyor bir de lockplus pro tweak kurduğumda kilit ekranın daki saat tarih felan gidiyor
onlar normal olarak gidecek zaten.ayarlardan aktif ettin mi tweak i....?

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
sil tekrar yükle bende de olmadı sildim yükledim oldu

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Debian Packager güncelleme almıştı bu yüzden olmuyordu. Bugün tekrar bi güncelleme aldı ve sorun çözüldü, artık çalışıyor. Bu tweakı güncellemeyi dene.

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Debian Packager güncelleme almıştı bu yüzden olmuyordu. Bugün tekrar bi güncelleme aldı ve sorun çözüldü, artık çalışıyor. Bu tweakı güncellemeyi dene.
Sorun çözüldü fakat günlecelleme yapamadım oturum açarkan şifrede hata veriyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorun çözüldü fakat günlecelleme yapamadım oturum açarkan şifrede hata veriyor
Repoyu satın aldıysan giriş mailini ve şifreni bir yere kaydetmeni öneririm.çünkü bu eleman baya çalışıyor sürekli yeni seyler yapıyor baya kullanırsın gibime geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt