Neler yeni

Tweak LocationFaker

Xoloth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikle zipteki dosyaları çıkartın. Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ klasöründekileri /bootstrap/Library/SBInject/ diznine atın. /Applications/LocationChanger.app/ klasörünü cihazınızda /Applications/ diznine atın. Sonrasında ssh açıp şu komutları yazınız:

cd /Applications/LocationChanger.app

jtool --ent /bootstrap/bin/ls > platform.ent
Bu komutu yazdıktan sonra cihazınızda /Applications/LocationChanger.app klasörüne girip platform.ent i önce bilgisayarınıza indirin sonrasında notepad++ ile düzenleyerek şu satırları ekleyin:

<key>com.apple.private.security.no-container</key>
<true/>
<key>com.apple.private.security.no-sandbox</key>
<true/>
<key>com.apple.private.security.system-application</key>
<true/>
Screenshot_1.png
Böyle gözükmeli. Kaydedip cihazınıza geri atın. Uyarı falan gelirse dosyanın üzerine yazın. Bir sonraki adımda şu komutları yazın:

jtool -e arch -arch arm64 LocationChanger

jtool --sign --ent platform.ent --inplace LocationChanger.arch_arm64

Bu komutu yazdıktan sonra /Applications/LocationChanger.app/ dizninde LocationChanger.arch_arm64 adında bir dosya oluşmuş olmalı. Klasördeki LocationChanger dosyasını silip LocationChanger.arch_arm64 dosyasının adını LocationChanger yapın. Sonraki adımda yazmanız gereken komut ise:

uicache

killall -9 SpringBoard

Artık ana ekranınızda ikon belirmiş olmalı. Açılışta gelen lisans uyarısını görmezden gelin.

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Olmazsa olmazım bu tweak 10 kere denedim suan yüklü açılmıyor silmiyorum da ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak altifse tekrar kurun. Jailbreak altif değilse çalışmaz zaten.
Redmondpie anlatmis ordaki deb dosyasını tweak installer ile kurup geri kalan işlemleri ssh üzerinden tamamladım çalıştı hocam, önceki deb dosyasında hata vardı sanırım

Son düzenleme:

Xoloth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İşlemleri sorunsuz bir şekilde yaparsanız hiçbir sıkıntı çıkmıyor bugün iki cihaza daha kurdum.

Tips
Tips
Üst Alt