Neler yeni

Live Wallpapers Forever (Full)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selamlar arkadaşlar ,
Aından da anlaşılacağı üzere bu program telefonunuza canlı fotoğraflar eklemenizi sağlıyor.
Artısıda localiappstore bu programda çalışıyor :okay:

Link :

1523736001037.png

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Merhaba hocam, konuya ek olarak Flex 3 üzerinden Enable Live Photos Recording (iOS 10) patch'i Kamera'ya canlı fotoğraflar ekleyebiliyor. sinfool tarafından paylaşılmış olan patch, iOS 11'de çalışıyor. Bu paylaştığınız uygulamaya AppStore üzerinden erişiyoruz sanırım. Uygulama içinde mi canlı fotoğraflar çekebiliyoruz yoksa bir şekilde direk Kamera uygulamasına mı entegre ediyor? LocalIApStore çalışıyor dediğinize göre uygulama içi alım var ve doğal olarak bunu kullanırsak canlı fotoğraflar için uygulamaya bağımlı kalıyoruz diye düşünüyorum, doğru mudur?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu uygulama kendi içerisindeki canlı fotoları galerinize eklemenizi sağlıyor. normalde ücret istiyor ama localiappstore ile ücretsiz alınabiliyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ben fotoğraf çekmek için sanmıştım, şimdi anladım olayı. Bende bi' uygulama paylaşayım o zaman, canlı fotoğraflar değil fakat güzel fotoğraflar paylaşıyorlar. Bunda da aynı şekilde reklamları kaldıran Premium User için LocalIApStore çalışıyor.
Link;

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Fotoğrafları ana ekran yada kilit ekrana koyunca canlı olarak hareket etmesi gerekmiyor mu? Denedim ama olmadı...

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Denedim çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karaman06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba telefonum 5 se denedim ama hareket etmiyor ekstra birşeymi yüklemem lazım?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Karaman06 5s de canlı duvar kağıtları normalde çalışmadığından sizde işe yaramaz.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
En iyisi Vwallpaper.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şarja bi etkisi oluyormu peki ? Deneyenler yorum atabilir mi ?

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar dün akşamdan beri uğraşıyorum livewallenabler tweak ile duvar kağıdı bölümüne geliyor fakat bastığımda uygulamadan atıyor galiba deb dosyası atılması gerekiyormuş indirdim kurdum fotoraflar live bölümüne gelmiyor filza ile kurulumu yaptım kurulum videosunda ifile ile yapıyorlar ama oda açılmıyor. sizce eksik yaptığım ne olabilir. telefonum iphone 621DEB8BF-92D0-48EF-A07F-80BA8D8A5938.png

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar dün akşamdan beri uğraşıyorum livewallenabler tweak ile duvar kağıdı bölümüne geliyor fakat bastığımda uygulamadan atıyor galiba deb dosyası atılması gerekiyormuş indirdim kurdum fotoraflar live bölümüne gelmiyor filza ile kurulumu yaptım kurulum videosunda ifile ile yapıyorlar ama oda açılmıyor. sizce eksik yaptığım ne olabilir. telefonum iphone 6Ekli dosyayı görüntüle 13541
6s ve üzeri modellerde çalışır se hariç

Tips
Tips
Üst Alt