Neler yeni

LittleX benzeri tweak

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam dostlar i7+ 11.1.2 Electra jb’de littlex tweakinde olan uygulamaları yukarı sürükleyerek kapatan tweak var mıdır? Littlexin sadece o özelliğini kullanmak istiyorum onun için ayrı bir tweak var mı?

Kısaca uygulamanın içindeyken ana ekran tuşuyla değilde yukarı sürükleyerek uygulamadan çıkan tweak arıyorum.

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İkisi birden nasıl olacak 😏 benim bildiğim yok.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İkisi birden nasıl olacak 😏 benim bildiğim yok.
Denetim Merkezi standart hali gibi yani alttan açılsın ama uygulamalar yukarı çekerek kapansın yani bunu istiyorum :)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
e zaten normalde öyle değil mi ios11 de :sifone:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
c
e zaten normalde öyle değil mi ios11 de :sifone:
hocam cihazım 7+ istediğim tam olarak şu;

Kontrol merkezi standartta olduğu gibi kalsın yani aşağıdan açılsın ve uygulamaları uygulama içindeyken kapatmak için yukarı çekerek kapatmak istiyorum İphonex deki gibi.Buna uygun tweakleri yükleyince kontrol merkezinide yukarı alıyor ben onu yukarı almadan kullanmak istiyorum bu özelliği

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
c

hocam cihazım 7+ istediğim tam olarak şu;

Kontrol merkezi standartta olduğu gibi kalsın yani aşağıdan açılsın ve uygulamaları uygulama içindeyken kapatmak için yukarı çekerek kapatmak istiyorum İphonex deki gibi.Buna uygun tweakleri yükleyince kontrol merkezinide yukarı alıyor ben onu yukarı almadan kullanmak istiyorum bu özelliği
anladım istediğini şimdi :) ama bu istediğin olursa CC açılımı ile AppSwitcher açılımı çakışacaktır :)
bu arada HomeGesture isimli tweak i denedin mi? yine CC yukarıda olur ama başka bir değişiklik olmaz bu tweak de

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
anladım istediğini şimdi :) ama bu istediğin olursa CC açılımı ile AppSwitcher açılımı çakışacaktır :)
bu arada HomeGesture isimli tweak i denedin mi? yine CC yukarıda olur ama başka bir değişiklik olmaz bu tweak de
Evet çakışma ihtimali yüksek ama sadece uygulama içinde aktif olsa ana menüde olmasa olabilirdi.Kontrol Merkezi yukarıdan açılınca saat ve tarih bölümü kapatırken 1-2 saniye takılı kalıyor hoşuma gitmiyor:)

Tips
Tips
Üst Alt