Neler yeni

Tweak LastLook

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kilitlediğinizde telefonunuza son bir göz atın! (AOD ve Kısa modlar)

Arkadaşlar bu tweak oled ekran olmayan cihazlarda bile pil tüketimi neredeyse hiç olmadığını belirtmiş.

Telefonunuzu sık sık kilitler ve ardından saati kontrol etmek için anında kilidini açar mısınız veya bekleyen bir bildiriminiz varsa? Evet ise, LastLook tam size göre!

Faydalı, Muhteşem görünüm

Telefonunuzu her kilitlediğinizde, bildirim merkezinizden birkaç saniye boyunca içerik gösterilirken, duvar kağıdınızı temiz bir görünüm için soldurur. Ve LastLook 2.0 ile AOD modundan beri, onu sonsuz bir süre için gösterme yeteneğine sahipsiniz!
Ve OLED ekrana sahip olma şansına sahip olanlar için, daha da muhteşem görünecek!
Bir video kelimelerden çok daha iyidir, eylemde görmek için bu videolara göz atın!

Neredeyse stok
LastLook, stok kilitleme işlemini değiştirmeyecek şekilde yapılır.
LastLook görünür olduğunda, telefonunuz yine de kilitli durumda olacaktır, böylece ekranı devam ettirmek için Uyandırmak İçin Kaldır veya Uyandırmak İçin Dokun özelliğini kullanabilirsiniz.
Ayrıca, telefonunuz her kilitlendiğinde, Kilit düğmesini, Etkinleştirici eylemini kullanırken veya telefon hareketsizlik nedeniyle kendini kilitlerse tetiklenir.

Özellikleri
  • Kısa Mod: LastLook'u 30 saniyeye kadar göster
  • AOD Modu: LastLook'u süresiz olarak veya elle gizleyene kadar göster
  • Ekranı hareketleri kapatın: telefonun yüzü aşağıya, cebin içindeki telefon, elinizi yakınlık sensörünün üzerinde sallayın
  • Dokunma tanıma: ekranı uyandırmak veya uyku moduna geçirmek için tek ve çift dokunuşları algılar. Medya düğmelerine dokunmaya izin vermek için dokunmaları ileri alma seçeneği (örneğin)
  • Her iki mod için mod koşullarını devre dışı bırakma (pil yüzdesi altında, LPM etkin, DND etkin…). AOD bazı koşullar nedeniyle devre dışı bırakılırsa, Kısa moda geçecektir (bazı koşullar nedeniyle Kısa mod da devre dışı bırakılmadıkça)
  • Şarj ederken daima göster (LPM, DND veya pil yüzdesinin altında olsa bile)
  • Kullanıcı Arayüzü Ayarları: içeriğinizi her zaman gerçek bir siyah ekranda görün (bildirimleri / ortam arka planlarını gizleyin, beyaz metni zorlayın, beyaz ortam düğmelerini zorlayın)
  • Korumalı yapılandırılabilir ekran yanması
  • Bir süre sonra AOD'yi durdurmak için hareketsizlik algılama
Telefonu kilitlediğinizde ekranda tutmak istediğiniz öğeleri seçebilirsiniz:

• Saat ve tarih (Kalm, JellyFish, ... ile uyumlu)
  • Okunmamış bildirimler
  • Eski bildirimler
  • Medya oynatıcı
  • Durum çubuğu
  • Diğer ince ayarlar (Xen HTML, LockPlus Pro, Komplikasyonlar, Veza, Lune, Notchless)

uygunluk
İOS 12'den 13'e kadar tüm cihazlarla

uyumludur. Saat görünümünü değiştiren ve hatta onlarla daha muhteşem görünen ince ayarlarla tamamen uyumludur (Kalm ve JellyFish ile denedim, başkalarını istemekten çekinmeyin). Ayrıca, medya yürütücüyü veya bildirimleri (Sylph, Axon, Grupi, ... gibi) değiştiren ince ayarlarla da uyumludur.

Sorunlar ve İletişim
Bununla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen benimle iletişime geçin ve düzeltmek için elimden geleni yapacağım. Ve düzeltmek için bir şey yapamazsam, satın alma işleminizi iade etmek için sorunum olmayacak.

Kıstılamalar:Ücretli
Repo: Packix
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yüklendi, kalm ile saat dışında hava durumu vs. de gözüküyor gerçekten başarılı. Teşekkürler 🙏

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklendi, kalm ile saat dışında hava durumu vs. de gözüküyor gerçekten başarılı. Teşekkürler 🙏
oled olmayan bir cihaz kullanıyorsan batarya durumunu paylaşırsan sevinirim hocam

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
oled olmayan bir cihaz kullanıyorsan batarya durumunu paylaşırsan sevinirim hocam
Hiçbir fark yok 13.5 kullanıyorum kilit tuşuna bastıktan sonra 10 saniye açık bırakıyorum, yani 10 saniyelik ekran ne kadar götürüyorsa o kadar.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Ekran sürekli açık kalacak şekilde ayarladım ben. Cihaz 6S. Kalm ile beraber kullanıyorum. 1 saatte yaklaşık %13 şarj yiyor bende.

Batarya Sağlığı: %117 (Deji)

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ekran sürekli açık kalacak şekilde ayarladım ben. Cihaz 6S. Kalm ile beraber kullanıyorum. 1 saatte yaklaşık %13 şarj yiyor bende.

Batarya Sağlığı: %117 (Deji)
sanki biraz fazla gitmiş gibi hocam

Tips
Tips
Üst Alt