Neler yeni

Kurtulamıyorum (null)

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
IMG_9294.PNG
arkadaşlar rica ediyorum siz değerli jailbreaktr ailesi bana yardımcı olun ben şu 3 uygulamayı silemiyorum ne yaptıysam. Saklama alanı ve icloudtan da siliyorum gene yükleniyor itunesten silinmiyor. İfunbox vshare gibi programlar ile silmeye denedim olmadı panda helper 1.0.5 sürümüymüş ama kendi sitelerinde 1.0.6 sürümü mevcut o sürümü yüklüyeniyorum cihazım jbsiz sizden bir çözüm bekliyorum. Saygılarımla

Cihaz
iphone 5
Sürüm
10.3.3

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Forumda bu tür ipalar için zaten gerekli uyarıları yaptık, ⚠Güvenmeyin Bu Sitelere⚠. DFU ile temiz bir restore yap gidecektir. Yedeğin geri yüklenmesi için DFU konusunda ufak bir bilgi var onu takip edin.

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Teşekkür ederim. Hocam ben restore yapmadan da silebilme imkanım varmı çünkü whatsapp yedeğimi alamıyorum bide icolud fotoğraflar yedeğim dolu ve yedeklenmeyen binlerce fotoğrafım var açıkcası tereddütteyim. İlginiz için teşekkürler

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teşekkür ederim. Hocam ben restore yapmadan da silebilme imkanım varmı çünkü whatsapp yedeğimi alamıyorum bide icolud fotoğraflar yedeğim dolu ve yedeklenmeyen binlerce fotoğrafım var açıkcası tereddütteyim. İlginiz için teşekkürler
Yedekleyemediğin fotoları itunes ile eşitle , whatsapp yedeğini niçin alamıyorsun?

SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Whatsapp sohbet yedekleme kısmında şöyle yazıyor; Yedeklenme tamamlanamadı çünkü telefonunuzda yeterli alan yok.

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Whatsapp sohbet yedekleme kısmında şöyle yazıyor; Yedeklenme tamamlanamadı çünkü telefonunuzda yeterli alan yok.
Fotorafları itunes ile pcye alınca yer açılır cihazda sonra da whatsapp ı yedeklersin

SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
3uTools programı silebileceğinizi . Programı indirmek için .

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Teşekkürler. Pc'ye ulaşır ulaşmaz deniyeceğim

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Hocam deniyorum şuan ama hiçbir değişiklik olmadı

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sorunlar her zaman aynı olamayabiliyor. Ben de bazı sorunların farklı cihazlarda, farklı etkiler bıraktığına şahit olmuştum. Tek çözüm bilgilerinizi bilgisayara yedekleyip restore etmek sanırım.

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ayarlar - Genel altında profillerin içinde bunlara ait profilleri silmen gerek.

Tips
Tips
Üst Alt