Neler yeni

Kualdial 12.4

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler ios 12.4 için alternativ kualdial işlevi yapan tvik varmı ? Bana gelen giden çağrı numara sayını artırmaq gerekir

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

İşini görür hacı

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
nicecaller bence en iyisi kuadialden bile iyidir bana göre

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Katılıyorum niceios un tweakleri sağlamdır nicebar kullanıcısıyım verdim 5 doları kuruşuna kadar hakkediyor
Kardeş kişiye özel mesaj-imesage engelliyor mu? Callblock işinde karşıya değişik ses alternatifleri veriyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeş kişiye özel mesaj-imesage engelliyor mu? Callblock işinde karşıya değişik ses alternatifleri veriyor mu?

Abi ben bu tweaks kullanmıyorum fakat özel mesajlar konusunda şöyle bir yöntem söyliyeyim sana gelen özel mesaja gir üstte gönderen bilgisine tıkla açılan menüden gönderen ismi yanında arama tuşu ile çağrı at numarası belirecek ardından arama kaydından girip numarayı engelle.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Abi ben bu tweaks kullanmıyorum fakat özel mesajlar konusunda şöyle bir yöntem söyliyeyim sana gelen özel mesaja gir üstte gönderen bilgisine tıkla açılan menüden gönderen ismi yanında arama tuşu ile çağrı at numarası belirecek ardından arama kaydından girip numarayı engelle.
Öyle telefonu engelliyor diye biliyorum, mesaj-imesage kişiye özel engellenmiyor..

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Öyle telefonu engelliyor diye biliyorum, mesaj-imesage kişiye özel engellenmiyor..

tamam işte o numarası belirsiz mesajın numarasını öğrenip engelleyince bir daha gelmiyor.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
nicecaller bence en iyisi kuadialden bile iyidir bana göre
Kardeş sen tam çözdün mü bunu, bende almak istiyorum, özellikle mesaj-imesage kişiye özel engelleme oluyor mu?
Callbloker kısmı karşı taraf meşgul olarak mı duyuyor? Alternatif sesler mesela, bu hat kullanılmamaktadır vs seçenekleri var mı?
Teşekkürler

MURATEND

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Katılıyorum niceios un tweakleri sağlamdır nicebar kullanıcısıyım verdim 5 doları kuruşuna kadar hakkediyor
MERHABA SİZ NASIL SATIN ALABİLDİNİZ. BENDE BU PROĞRAMI ALMAK İSTİYORUM PAYPALL İLE ALAMIYORUM. NASIL SATIN ALABİLİRİM. YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.

Tips
Tips
Üst Alt