Neler yeni

Konu Arama

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba sayın yetkililer artık bence bu konuya biraz daha dikkat edilsin sürekli arama yapmadan konu açmayın uyarısı alıyorum açtığım Tweak'in ismi 3 harfli olduğu için sistemde çıkmıyor yani bu tamamen benim hatamın dışında forumda arama kısmında 3 harfli bir arama yapılmıyor ve ben bu yüzden uyarı puanı alıyorum konu incelenirse cidden çok sevinirim ben sadece bulabildiğim güzel ve işe yarayacak tweakleri paylaşıyordum (bizzat deneyerek)

1023910240

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Google arama sistemi entegre halinde çalışıyor zaten. Arama butonu yanındaki Google iconuna tıklayın

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Google arama sistemi entegre halinde çalışıyor zaten. Arama butonu yanındaki Google iconuna tıklayın
Ben bu olayı bilmiyordum direk forum üzerinden arama kısmına bastığımda bana böyle bir hata geldiği için kendimce büyük ihtimal forumda yoktur ben beğendim belki tercih edilen tweak olur diyerek paylaşmıştım.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bundan çok modlar arasında bir stabilize çalışma olması lazım. Evet, isim benzerliğinden konu açılmış olabilir. Ama benim o an ki sorunumun açılan konu ile alakası olmayabilir. Ki şimdiye kadar aramadan konu açmadım. Modlardan biri için normal bir konu olarak görünüyorken diğeri için - puan şeklinde yorumlanıyor. “Arama yap” konu kilitle, şeklinde yönetmektense daha farklı bir dil kullanılabilir.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Bundan çok modlar arasında bir stabilize çalışma olması lazım. Evet, isim benzerliğinden konu açılmış olabilir. Ama benim o an ki sorunumun açılan konu ile alakası olmayabilir. Ki şimdiye kadar aramadan konu açmadım. Modlardan biri için normal bir konu olarak görünüyorken diğeri için - puan şeklinde yorumlanıyor. “Arama yap” konu kilitle, şeklinde yönetmektense daha farklı bir dil kullanılabilir.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@murat bu başlıkların olduğunu biliyorum. Aynı konular her zaman mevcut olmuyor hocam. İçeriği farklı olabiliyor. Çok acil olmadıkça konu açmamaya dikkat ediyorum zaten. Uyardıklarım da oluyor ama iki kelime ile “Arama yap” deyip cevaba kapatmak hoş bir şey değil.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@sorsorustur
Cydia impactor Cpp42 hatası alıyorsun ve içerik değişik olabilir diyorsun ? Bu hatanın içeriği her yerde aynı , neyin veya hangi konunun içeriği değişik olabilir eğer Soru: Cydia Impactor Cpp42 ‘se ??

JailbreakTR

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
daha önce bunu bende söyledim yooğğ bende arıyor aha dediler :) 3 harfli değil ben 2 kelimek aratıp bulamadığımı biliyorum kaçtane konuya gün boyu tek tek baktımda öyle buldum cünkü var olduğundan emindim ama sayın yetkililer bizi takmadı

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
daha önce bunu bende söyledim yooğğ bende arıyor aha dediler :) 3 harfli değil ben 2 kelimek aratıp bulamadığımı biliyorum kaçtane konuya gün boyu tek tek baktımda öyle buldum cünkü var olduğundan emindim ama sayın yetkililer bizi takmadı
Google arama seçeneğini kullanın gayet başarılı şekilde çalışıyor. En kısa zamanda google arama eklentisini varsayılan olarak düzenleyeceğiz.

iyi forumlar

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tşk ederiz ben google girip aradığım cumleyi yazıp yanına jailbreaktr yazıyodum :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Peki Sen bulamadın diye hepimiz bulamayacak değil...

-Arama yapmıyorsunuz

Aynı konudan veya benzer konular açılırsa burası ne olur sence? İşte O zaman ne Sen nede bizler bulabiliriz O aradığımız konuları...

JailbreakTR

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konuşma üslubunuz hiç hoş değil. Lütfen ciddiyetinizi bozmayınız burada bahsettiğiniz kişiler sizin mahalleden arkadaşınız değil. Hangi konuda sorun yaşıyorsanız belirtebilirsiniz ama herşeyin bir izahat yolu vardır. Neyi arayıp bulamadığınızı söylerseniz bizde deneriz bir sorun varsa çözeriz yada yardımcı olmaya çalışırız.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki Sen bulamadın diye hepimiz bulamayacak değil...

-Arama yapmıyorsunuz

Aynı konudan veya benzer konular açılırsa burası ne olur sence? İşte O zaman ne Sen nede bizler bulabiliriz O aradığımız konuları...

JailbreakTR
sen benim arama yapmadığımı nerden biliyosun ?yazdığım yazıda acıkca tek tek konulara baktığımıda yazdım okumalısın
Mesaj düzenlendi:

Konuşma üslubunuz hiç hoş değil. Lütfen ciddiyetinizi bozmayınız burada bahsettiğiniz kişiler sizin mahalleden arkadaşınız değil. Hangi konuda sorun yaşıyorsanız belirtebilirsiniz ama herşeyin bir izahat yolu vardır. Neyi arayıp bulamadığınızı söylerseniz bizde deneriz bir sorun varsa çözeriz yada yardımcı olmaya çalışırız.
valla ben üslubolarak bozuk bişey demedim sesli konuşmada aynen dalga gecer gibi bu söylendi bana

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
sen benim arama yapmadığımı nerden biliyosun ?yazdığım yazıda acıkca tek tek konulara baktığımıda yazdım okumalısın
Mesaj düzenlendi:

valla ben üslubolarak bozuk bişey demedim sesli konuşmada aynen dalga gecer gibi bu söylendi bana
Senli benli konuşabilecek seviyede bir samimiyetimiz olduğunu düşünmüyorum. Arayıpta bulamadığınız iki kelimelik aramayı burada paylaşırsanız neden bulunmadığını bizde anlarız.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Bu arama konusu benimde başıma geldi kısa olan kelimelerde uyarı var doğru. Bu forum sisteminin kodlamasıyla alakalı.

Örnek: 3 ve 5 harfli iki tweak düşünelim.
Noc ve Noctis > diyelim ki Noc kelimesini aratacağız sistem bize Noctis leride bulacak. Bu yüzden bir kaç sonuç yerine sistem bize bir sürü sonuç ve sorgu örneği çıkartacak. Bunu da arama yapan üye sayısı x çıkan sonuç sayısı = dersek bu siz üyelere yavaş çalışan forum olarak geri döner. Sistem için tabiki yöneticiler çalışıp gerekenleri uygulayacaklardır.

Yukarıda ki arkadaşın dediği gibi ( örnek sorun jailbreaktr) yazarak google’da arama yapmak daha sağlık sonuçlar verecektir şu etapta. Sorun düzelene kadar böyle yapmanızı tavsiye ediyorum. İyi geceler...

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Senli benli konuşabilecek seviyede bir samimiyetimiz olduğunu düşünmüyorum. Arayıpta bulamadığınız iki kelimelik aramayı burada paylaşırsanız neden bulunmadığını bizde anlarız.
ben o senli konuşmayı yukardada gözüktüğü gibi efsaneye yaptım
aramam bir iki seferlik bişey değildi aklıma gelirse söylerim.
asıl sorun şu ülke olarak biryerdeki eksikliği hatayı görüpte söylediğinizde herkes tarafından tepki çekersin, kovulursun ama avrupada dikkate alınırsın işte tamda bu yüzden her konuda eksiğiz,yarımız. hemen konuyu kişiselleştirip adminler modlar insanın üstüne üstüne geliyor hayırdır ya noluyor? düşmanmıyız ? benim söyledğim sizin veya sitenin zararınamı? neyse yav amaaan hayırlı günler olsun size.

Tips
Tips
Üst Alt