Neler yeni

Jb sonrası uygulamalar açılmıyor.

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba iOS 11.x electra jb yaptım 1 aydır kullanıyorum ve bugünlerde instagram skype vesaire çoğu uygulama açılmıyor. giriş ekranında kalıyor uygulamadan atıyor aynı zamanda çoğu kez yazı yazarken telefon donuyor bir süre. iPhone 8 Plus kullanıyorum. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Fakat reset atıp tekrar jailbreak yaptığımda yalnızca birkaç dakika kullanabiliyorum sonra yine sorunlar başlıyor. Çözümü nedir ?

Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
iOS 11.2.2

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kullandım tweakler
Mesaj düzenlendi:

Cydia üstündekiler bunlarda

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AgentBug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yüklediğin tweaklerle alakası olduğunu sanıyorum. Conditionalwfi gibi uygulamalarına etki eden tweakleri etkileşimden çıkar ya da icleaner pro dan "cydia substrate" bölümünden bütün tweaklerini disable edip bi de öyle uygulamalarını çalıştırmayı dene.

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yüklediğin tweaklerle alakası olduğunu sanıyorum. Conditionalwfi gibi uygulamalarına etki eden tweakleri etkileşimden çıkar ya da icleaner pro dan "cydia substrate" bölümünden bütün tweaklerini disable edip bi de öyle uygulamalarını çalıştırmayı dene.
Tüm tweakleri disable ettim fakat yine açılmıyor instagram ve kasma oluyor yazı yazarken

AgentBug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Üzgünüm niye olduğunu anlamadım. Bir de tweaklerinizin güncel olduğuna emin olun

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Üzgünüm niye olduğunu anlamadım. Bir de tweaklerinizin güncel olduğuna emin olun
Hepsi güncel sorunum devam ediyor
Mesaj düzenlendi:

Aynı zamanda appstoredan hiçbir şey indiremiyorum

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Delectra kullanıp cihazı Electra dan kurtarıp tekrar jb yapmayı deneyin. Ayrıca Filza için orijinal reposundan kullanın dikkatimi çekti :)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kardeş bence senin tün tweakleri kaldırıp yeniden temiz bir kurulum yapma vaktin gelmiş.bir de eger developer hesabın yoksa şiddetle geçmeni öneririm....

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
kardeş bence senin tün tweakleri kaldırıp yeniden temiz bir kurulum yapma vaktin gelmiş.bir de eger developer hesabın yoksa şiddetle geçmeni öneririm....
Tüm jailbreaki nasıl temizlicem elmada kalmadan sürüm değişmeden

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tüm jailbreaki nasıl temizlicem elmada kalmadan sürüm değişmeden
*** kur.bu bütün tweakleri temizler.ilk jb yaptığın duruma getiriri telefonu.sonra daha dikkatli bir şekilde tweakleri yeniden kurarsın

Tips
Tips
Üst Alt