Neler yeni

Jb hergün çöküyor yeniden yeniden

Deswidanyali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar.. Benim jailbreakli telefon mutlaka hergün 1 yada iki kez çöküyor her seferinde yeniden bailatıp yeniden uncover ile kurulum yapıyorum nedendir acaba.En ufak bi kasmada bazen oluyo bi uygulamayı açarken bazen whatsapın kamerasını açarken kapanıp tekrar açılıyor.Crashreporter yükledim bu şekilde çıktı ne olduklarını anlayamadım.Ne yapmak gerekiyor acaba

Cihaz
6s Plus
Sürüm
13.3

Ekli dosyalar

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Watusi kurulumu wp de

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim de cokuyor ama 1 hafta 2 hafta sonra falan. Chacra1n kullaniyorum.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
doğrudur watusi kullanıyorum lisanslı o yüzdenmi acaba
Ne yapmam gerekiyor
Watusi yi kaldırsan lisans gidermi

Eğer giderse silme ama Gitmesse kaldırmayı dene eğer çökerse yaz

Not: icleaner pro ile temizledinmi hiç

Deswidanyali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Watusi yi kaldırsan lisans gidermi

Eğer giderse silme ama Gitmesse kaldırmayı dene eğer çökerse yaz

Not: icleaner pro ile temizledinmi hiç

evet hergun silme yapıyorum.Telefon ugulama acarken kastığında kamera acarken facebook bağlanırken sürekli oluyor anlayamadım bende.Watusiyi 3 arkadas birlikte kullanıyoruz aynı zamanda jb yükledik onlarda öyle bi problemolmuyormul

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
evet hergun silme yapıyorum.Telefon ugulama acarken kastığında kamera acarken facebook bağlanırken sürekli oluyor anlayamadım bende.Watusiyi 3 arkadas birlikte kullanıyoruz aynı zamanda jb yükledik onlarda öyle bi problemolmuyormul
Olmaz senin telde sıkıntı var watusi yi kaldır ve dene wo den atıyormu vede sende

Nicebarx varmı

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Zahmetli bir yolculuk başlıyor.
1- iCleaner Pro'yu aç.
2- Seçenekler kısmından Cydia Substrate Eklentilerine gir.
3- Karşına çıkacak ekranda tweaklerini göreceksin. En üstte ne varsa kapat (o tweak çalışmayacaktır) ve resping at.
4- Tekrar JB off olursa bu işlemleri diğer tweakler için tekrarla (kapattığın tweakleri açmadan).
İllaki bir yerde duracaktır. Hangi tweakte durduysa ya kaldır ya geliştiricisi ile iletişime geç.
Eğer ki bütün tweakler bitti hala devam ediyorsa tweak çakışması vardır. Bu durumu senden daha iyi bilen birisi olmaz. Atıyorum 2 tane kamera tweaki kurdun mu? 2 tane ekran tweaki kurdun mu vs. vs. Hatırlamıyorsan şayet işin sonu sıfır JB kuruluma kadar gider...

CanKzlsn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Size önerim cihazı restore edip 0 dan jailbreak kurulumu yapın ardından ise aktif kullanılan tweakleri tek tek ekleme yapın gerekirse günde 1 tweak ekleyin çökerse hangi tweakden çöktüğünü anlarsınız ben 2018 de bu şekilde çökmüştüm aynı sorunu

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kişisel görüş
Unc0ver pişmanlıktır, checkra1n bu işin ehli

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusi uzun süredir kullaniyorum hiç bir sıkıntısı yok. Çakışan tweaklerin var ya da sürümüne uygun olmayan tweak yükledigindendir. Jailbreak sıfırlayıp yeniden kurulum yap bu sefer tweakleri sürümüne uygun mu diye kontrol ederek yükle tek tek deneyerek yükle belki hatani yakalarsın

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kişisel görüş
Unc0ver pişmanlıktır, checkra1n bu işin ehli
Dogru tweakler ile hic bir sorun yasanmaz checkrainde gunde 2-3 gunde bir tel yeniden basliyor veya donuyor yeniden baslatmak zorunda kaliyordum restore edip tekrar checkrain ile jb yaptim suan uncover ile beraber kullaniyorum 0 sıkıntı hic yeniden baslama veya donma ile karsilasmadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like
Reactions: osY
Tips
Tips
Üst Alt