Neler yeni

Çözüldü JB Aktif Olmama Sorunu

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar ben sabah kalktım açtım telefonu sarj 100, telefonumu kapatmadım baktım jb yok. Dedim electra'dann yapıveriyim hemen; enableye bastım 3/3 oldu, respring attı(bayağı uzun sürede 1-2dk)respring bitti otomatik restart attı. infignation.fun dan yeniden indirdim Electra'yı gene aynı sorun nasıl halledebilirim? Yardımınıza ihtiyacım var :(

- Özellikler -
iOS 11.3.1
iPhone 5S

BAŞINA GELEN YOK MU? BANA YARDIM EDECEK?

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electradan tweak devre dışı bırakıp jb yap son yüklediğin tweakı sil

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben aynı sorunla karşılaşınca şu adımları uyguluyorum. hard reset, electrayı sil. tekrardan electra yükle uçak modu tekrar jailbreak yap.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Konuda söylenenleri uyguladın mı?
Evet uyguladım olmuyor. Akşam şarja taktım jb vardı. %15 filandı sabah kalktım %100 ama jb yok. 3-4 gündür jbsiz telefonum
Mesaj düzenlendi:

Konuda söylenenleri uyguladın mı?
Cydia vs girmiyor jb olmadığı için pc ile jb nasıl silinir bide ben tweaklarımı kaybetmek istemiyorum nasıl isimlerini öğrenebilirim

Son düzenleme:

Bayraktar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynı sorun bende de var araştırdım ama bulamadım üstelik bende jailbreaki aktive ederken respring süresi 1-2dk da değil bildiğin 5dkyı buluyor. O yüzden artık yatarken telefonu şarja takacaksam iCleaner ile tüm tweakleri deaktive ediyorum böylece jailbreak şarjdayken gitmiyor. Sabah yeniden tweakleri iCleanerdan aktive ediyorum. Hangi lanet tweak sebep oluyor bulamadım o yüzden bu yolla idare ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Aynı sorun bende de var araştırdım ama bulamadım üstelik bende jailbreaki aktive ederken respring süresi 1-2dk da değil bildiğin 5dkyı buluyor. O yüzden artık yatarken telefonu şarja takacaksam iCleaner ile tüm tweakleri deaktive ediyorum böylece jailbreak şarjdayken gitmiyor. Sabah yeniden tweakleri iCleanerdan aktive ediyorum. Hangi lanet tweak sebep oluyor bulamadım o yüzden bu yolla idare ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
BİRAz anlatsana nasıl iCleaner ile aktifleştiriyorsun?

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Rollelectra ile sıfırladım düzeldi

Tips
Tips
Üst Alt