Neler yeni

Jailbreaksiz uygulama

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar selam 11.2.6 sürümünde jb olmadan bioprotect ve clear Dock ipası yükleyebilirmiyim. Yükleyebilirsem bu iki tweak ipasını nereden bulabilirim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweakler ipa olarak yüklenmez ++ uygulamalar dışında. Ki ++ uygulamaları da geliştiricinin o uygulama içine kendisinin tweaki import etmesiyle olan bir şey.
Ayrıca isediğiniz tweakler sistem içerisinde çalıştığından mümkün değil.

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cercube yükledim oldukça sağlıklı çalışıyor şu iki tweakide yükleyebilsem jb ihtiyacımı çözmüş olucaktım. Teşekkürler @gokmenecer
Mesaj düzenlendi:

Tabiki filza yı es geçmemek lazım:)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Dogukan Maalesef o bahsettiklerini yükleyemezsin :)
Filzajailed 11.0-11.1.2 arasındaki açıktan faydalanıyor. O açık 11.2.x lerde olmadığından açık bulunmasını bekleyeceksin mecburen :) Diğerleri de sadece tweak olarak yüklenebildiğinden şu anda cercube, ++ gibi ipaları kullanabilirsin :)

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bendeki şansa bak abi ya 6s cihazı sattım eski sürüm 9.3.5 5s aldım. Kader o ki 9.3.5 jb yokmuş. 11.2 x sürümlerine jb gelecek diye güncellendim. :)) sıkıldım artık sanırım androide dönecem en son :)

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Valla ucuza da verdim sahibinden sattım. Eski sürüm aradım bulamadım. 5s buldum oda olmadı. İphone jb olmadan bi hiç ( sevenlerine sözüm yok benim fikrim bu )

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Valla ucuza da verdim sahibinden sattım. Eski sürüm aradım bulamadım. 5s buldum oda olmadı. İphone jb olmadan bi hiç ( sevenlerine sözüm yok benim fikrim bu )
Neyse artık olan olmuş :) beklemekten başka çare yok :)

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben filza
Cercube yükledim oldukça sağlıklı çalışıyor şu iki tweakide yükleyebilsem jb ihtiyacımı çözmüş olucaktım. Teşekkürler @gokmenecer
Mesaj düzenlendi:

Tabiki filza yı es geçmemek lazım:)
yı yükledim açılöıyor sen cercube yi nasıl yükledin yardımcı olurmusun

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
googleden cercube 4 ipa olarak arat. Bulup indirdiğin dosyayı cydia impactor kullanarak yükleyebilirsin. Dikkat etmen gereken orijinal YouTube uygulaması yüklü ise önce orijinali kaldır. @hakan_murat

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kardeş verifyingapplication da kaldı ilerlemiyor ne yapmalıyım

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
jailbreak sız cercube yüklemeye çalışıyorum Doğukan yüklemiş bende denedim verifyingapplication da kaldı ama kurulmamış

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ayarlar- genel-profiller ve aygıt yönetiminde uygulamanın üzerine tıkla ve güven de

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
onu yapmayı biliyorumda Ayarlar- genel-profiller ve aygıt yönetiminde çıkmıyor sorun orda zaten

Tips
Tips
Üst Alt