Neler yeni

Jailbreaksız İ tunes ile uygulamaların eski sürümlerini indirme

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ios 11.3 beta 5 public yüklü i6ım var, i tunes ile facebook uygulamasını downgrade old version yapmam lazım, i tunesin eski sürümü ile windowsta yapan vardı, nasıl yapılıyor bilgisi olan ? Birisi link atabilirmi ?

Son düzenleme:

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
ben ipawind kullanıyorum orda bütün uygulamaların eski sürümlerini bulabiliyorsun hatta aynı uygulamadan farklı sürümlerde istediğin kadar yükleyebiliryorsun mesela bende 2 tane whatshaap var itunes üzerinden hiç duymadım ben
Mesaj düzenlendi:

ücretlidir yıllık 80 tl

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
serftikalı mı serftikasız mı uygulamalar ? yada serftikası sınırsızmı ? İtunesin eski sürümü ile uygulamaların sürümünü düşürme var diye biliyorum

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
serftikalı mı serftikasız mı uygulamalar ? yada serftikası sınırsızmı ? İtunesin eski sürümü ile uygulamaların sürümünü düşürme var diye biliyorum
herşeyi 1 yıl sertifikalı olarak cihazına iniyor herkes electra yı 1 hafta sonra tekrar kurar yada yardımcı proğram ile uzatır ben 1 yıl boyunca bişey yapmama gerek

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
herşeyi 1 yıl sertifikalı olarak cihazına iniyor herkes electra yı 1 hafta sonra tekrar kurar yada yardımcı program ile uzatır ben 1 yıl boyunca bişey yapmama gerek
Sınırsız imzalamak için ext3nder yada extender reloaded tweakları var cihazınızda jb varsa gereksiz bir hizmet onun dışında jbsız cihazlar için güzel, başka ipastore,appaddict gibi premium hizmetlerde var. sizin dediğiniz hizmette tüm ücretli uygulanaların son sürümleri varmıdır ?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
herşeyi 1 yıl sertifikalı olarak cihazına iniyor herkes electra yı 1 hafta sonra tekrar kurar yada yardımcı program ile uzatır ben 1 yıl boyunca bişey yapmama gerek
Sınırsız imzalamak için ext3nder yada extender reloaded tweakları var cihazınızda jb varsa gereksiz bir hizmet onun dışında jbsız cihazlar için güzel, başka ipastore,appaddict gibi premium hizmetlerde var. sizin dediğiniz hizmette tüm ücretli uygulanaların son sürümleri varmıdır ?
Hemen yayınlanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
ben ipawind kullanıyorum orda bütün uygulamaların eski sürümlerini bulabiliyorsun hatta aynı uygulamadan farklı sürümlerde istediğin kadar yükleyebiliryorsun mesela bende 2 tane whatshaap var itunes üzerinden hiç duymadım ben
Mesaj düzenlendi:

ücretlidir yıllık 80 tl
ipawind indirmek mi ücretli yoksa indirdikten sonraki bazı özellikler mi ücretli

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ipawind indirmek mi ücretli yoksa indirdikten sonraki bazı özellikler mi ücretli
Tamamen ücretli sitesinden baktım. Bu arada konuma yardımcı olacak ? konu kapanmadı, youtube link atacak varmı ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Maalesef iTunes ile eski sürümü indiremezsiniz daha önceden indirdiyseniz onu yükleyebilirsiniz.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
indirmek ücretli sonrasında bişeye para ödemiyorsun
Mesaj düzenlendi:

Tamamen ücretli sitesinden baktım. Bu arada konuma yardımcı olacak ? konu kapanmadı, youtube link atacak varmı ?
siz hangi uygulamanın hangi sürümünü arıyorsunuz cihazıma kurup belki çıkartabilirim

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
indirmek ücretli sonrasında bişeye para ödemiyorsun
Mesaj düzenlendi:

siz hangi uygulamanın hangi sürümünü arıyorsunuz cihazıma kurup belki çıkartabilirim
facebook 139.0 lazım ama
Maalesef iTunes ile eski sürümü indiremezsiniz daha önceden indirdiyseniz onu yükleyebilirsiniz.
ancak i tunesin eski sürümünü pcye atan arka planda belli komutları yazıyordu adamın biri unuttum şimdi hangi video olduğunu

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
akşam evdeki pc den denerim ipa çıkartabilirsem yollarım size

Ekli dosyalar

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,
Benim durumum da tam tersi. Elimde eski versiyonu olan bir programın son versiyonu lazım. Ücretli olduğu için güncelleyemiyorum.Appcake te son sürümü yok ama ipastore ve ipawind de var. Programın adı "Voice Dream Reader". Acaba bu programın ipa dosyasını çıkarmanızı rica etsem yapabilir misiniz.
akşam evdeki pc den denerim ipa çıkartabilirsem yollarım size

Tips
Tips
Üst Alt