Neler yeni

Jailbreak'li iPhone'da, App Store'da ki aynı uygulamadan 2.sini nasıl yüklerim?

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, konuyu özelden arkadaşlara sormaktansa belki de genel olarak sorun yaşayan insanlarında görmesi için genel'e açmak istedim. Social Duplicator hariç, app store'da ki birçok uygulamayı 2. kez nasıl yükleyebilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@splash
Eğer sormamda bir sakınca Yoksa , Hangi uygulamayı indirmek istiyorsun veya hangi uygulamayı çift olarak kullanmak istiyorsun ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yusuf un verdiği konuya bakabilirsin ;) ancak whatsapp vb. uygulamalarda sorun olabiliyor.

deneyebilirsin ama güvenilirlik konusunda bi şey diyemiyorum :D

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@splash
Eğer sormamda bir sakınca Yoksa , Hangi uygulamayı indirmek istiyorsun veya hangi uygulamayı çift olarak kullanmak istiyorsun ?
Abi pokemon ve mesleki programlar.

@gokmenecer sosyal ağ programları değil sıkıntım. Zaten whatsapp'ı bile çok fazla kullandığım yok artık.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Umarım başarabilirim Yusuf :) Acaba hazır ipa yüklenmiş repo ya da onun için bir tweak var mıdır?

Aslında @efsane6 abi de ya da @gokmenecer konuya bir baksa fena olmaz :)
İpa bulunduran fazla repo yok olsa bile sizin uygulamalar yoktur muhtemelen. Bu konudaki şekilde yapmak en garantisi.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
yok yok kalmazsın :D aynen bayadır yayın yapamadık ama 12- gün içnde bi yayın yaparız :D
öyle ölmeyiz abi füze at füze 12 gün ne yaaa
@splash destek versen ablam :D
23123213123123 gündür discorda bakıyorum wpde yazıyorum change.org'da kampanya açmama az kaldı :D

Tips
Tips
Üst Alt