Neler yeni

Jailbreaklı cihaz ısınma sorunu.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar sizde jb yaparken ya da herhangi bir tweak yüklerken cihaz aşırı ısınma yapıyor mu?

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar sizde jb yaparken ya da herhangi bir tweak yüklerken cihaz aşırı ısınma yapıyor mu?
iPhone ısınmıyor fakat iPadim bir hayli ısınıyor. Electra kullanıyordum iPadde Sileo gelince unc0ver’a geçtim, baya bir ısınıyor.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Her yerde yazıyordun hocam 12.2'ye geçtim diye. 12.2 JB'mi çıktı yoksa ? :D

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla exploit seçmedim :) Direk bastım jailbreak'e seçmem mi gerekiyordu ki :O

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Valla exploit seçmedim :) Direk bastım jailbreak'e seçmem mi gerekiyordu ki :O
Arkadaşın dediğini yap o seçili değilse. O seçili de ısınıyorsa yüklediğin bir tweakte sıkıntı vardır.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok henüz bir tweak yüklemedim cihaza :) Sileo içerisinde gelen repolardaki uygulamalar. Bilindik şeyler yani. Appstore'den focos diye bir uygulama var onu çalıştırdığımda telefon direk ısınmaya başlıyor anlayamadım.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir şey yüklememişken Succession ile restore et telefonu o zaman.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dur hele biraz kullanayım :) Baktım çözülmüyor yaparım =)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jb ilk yaptığımda herhangi bir tweak yüklemesi yapmadan electra ve chimerada ısınma sorunu ile karşılaştım. Uncover de bu sorunu yaşamadım.
Küçük bir not ; Anemone tweakı işlemciyi çok yorduğu için cihazda aşırı ısınmaya neden oluyor.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bugün bende de ısındı telefon. Normal de olmazdı ama bir iş var bakalım Anemone'yi kaldırdım. Etkisi olacak mı ?

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb ilk yaptığımda herhangi bir tweak yüklemesi yapmadan electra ve chimerada ısınma sorunu ile karşılaştım. Uncover de bu sorunu yaşamadım.
Küçük bir not ; Anemone tweakı işlemciyi çok yorduğu için cihazda aşırı ısınmaya neden oluyor.
Bende kaldırayım o halde çünkü hem ısındırıyor hem de şarj yiyor birde focos yükleyebiliyorsanız onu da deneyebilir misiniz çalıştırdığınızda ısınıyor mu cihazınız ?

Tips
Tips
Üst Alt