Neler yeni

Jailbreakı bu şekilde kaldırıp teli güncelleyebilir miyim?

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Soru başlıkta checkra1n kullanıyorum sürümüm 13.4.1 checkra1n uygulamasının içindeki bu alandan sıfırlayıp güncelleyebilir miyim?99F10833-A6EE-4485-980A-97A2907E14D5.png

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Temiz bir güncelleme işlemi olmasada yapabilirsin. Succession ile daha temiz bir restore yapabilirsin Tabi en temiz kurulum DFU mode ile yüklemektir.

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Temiz bir güncelleme işlemi olmasada yapabilirsin. Succession ile daha temiz bir restore yapabilirsin Tabi en temiz kurulum DFU mode ile yüklemektir.
Kardeşim ben iki gün önce jailbreak yaptım ilk kez o da bir gün sürdü teli kapatıp açtım uncover gitti şimdi yükleyemiyorum,sorum şu hayatevesığar uygulamasına girince uyarı çıkıyor telefon jailbreakli uygulamayı kullanmayın diye, bir de pokemon Masters oyununa girilmiyor jailbreak yaptım diye,bu ayarlardan telefonu sıfırlamak( PC yok )jailbreaği temizliyor mu Bilgi verir misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Elma’da kalmaz dimi hocam

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@pay2play Dostum iki üç gün önce bende senin gibi Checkra1n ile 13.3.1 kullanıyordum. Daha sonra DFU moda alıp temiz 13.5 kurulumu gerçekleştirdim ve Unc0ver 5.0.1 ile jailbreak yaptım. Tavsiyem temiz kurulum yapman. Benim tercihim Unc0ver olurdu.

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@pay2play Dostum iki üç gün önce bende senin gibi Checkra1n ile 13.3.1 kullanıyordum. Daha sonra DFU moda alıp temiz 13.5 kurulumu gerçekleştirdim ve Unc0ver 5.0.1 ile jailbreak yaptım. Tavsiyem temiz kurulum yapman. Benim tercihim Unc0ver olurdu.
Hocam iPhone 8 plus için 13.5 güncellemesi saçma değil mi?

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
valla checkra1n bana daha stabil geldi donma yol çökme yok şarj on numara stabil tek eksi yönü bilgisayara bağımlısın ikisini de kullanmış biri olarak söylüyorum

Tips
Tips
Üst Alt