Neler yeni

Jailbreak ve pubg ban

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İki hesapta banlandı unc0ver jb yüzünden bunu engellemenin çözümü varmıdır liberty denedim fayda etmedi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hile kullanmasanda banlanma ihtimali oluyor. Şahsen 2 hesabım gitti. Libety ve unsub olduğu halde

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hile kullanmasanda banlanma ihtimali oluyor. Şahsen 2 hesabım gitti. Libety ve unsub olduğu halde
Aynı bendede shadow kullandım yine ban yedim

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende bypasslar şu şekilde; liberty lite-pubg mobile devre dışı,nosubstitute12-pubg mobile devre dışı bu ikisini aynı anda kullanıyorum 2-3 aydır sıkıntı yok bende sende deneyebilirsin arkadaşım:)

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende bypasslar şu şekilde; liberty lite-pubg mobile devre dışı,nosubstitute12-pubg mobile devre dışı bu ikisini aynı anda kullanıyorum 2-3 aydır sıkıntı yok bende sende deneyebilirsin arkadaşım:)
Deneyeceğim peki flex 3 te pubg eklentisi işe yarıyor mu

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Choicy de yeni iOS13 icin güzel bir bypass tweak kodliyan kisi güzel tweakler yapiyo bi deneyin isterseniz
choicy + liberty lite kulaniyorum ..

Cypriotom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaslar ben sizn kullandıklRnızıda kullNdım bırakın banlanmayı pubg yuklenme ekranında kalıyor oyuna girş yapmıyor , ne öneriyorsunuz

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Nerdeyse öğlenden bu saate kadar yaptım çözüm bulamadım hocam
Hocam ben buldum çözümü shadow tweak ini kur sonra pugb yi etkinleştir pugb yi sil tekrardan yükle ama shadow tweakinde pugb açık dursun elleme hiç

Yani pugb yi ail yükle ve açmadan önca shadow tweak i ile aktif et bitti

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam ben buldum çözümü shadow tweak ini kur sonra pugb yi etkinleştir pugb yi sil tekrardan yükle ama shadow tweakinde pugb açık dursun elleme hiç

Yani pugb yi ail yükle ve açmadan önca shadow tweak i ile aktif et bitti
merhaba kardeşbanayardımcı olurmusun PUBG konusunda acaba? Şimdiden çok sağolasın kardeş...
Mesaj düzenlendi:

bilemiyorum ama .deb olan dosyaları kullanacaksan eğer çalışıyor gayet rahat bi şekilde
aradığım konu kardeş gece üye oldum benmde sorunum sizinle aynı acaba rica etsem yardım edermiSim??

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt