Neler yeni

Jailbreak sonrası telefonda kasmalar

redhorses98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak yaptıktan sonra telefonda gözle görülür kasmalar yaşıyorum. Telefonum iphone 6 ios 12.1.1 beta 3 sürümüm.Uncoverda beta 43.
Yüklü tweakler ;

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.1.1 beta 3

Ekli dosyalar

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende de kasma mevcut özellikle Ayarlar'a girerken fark ediyorum.Cihazım iPhone 8 ve normalde Ayarlar'ı ilk defa açtığımda sanki arka planda açık duruyormuşçasına hızlı açılırken, telefon jailbroken halde iken Ayarlar 1 saniye beklettikten sonra açılıyor.

redhorses98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de kasma mevcut özellikle Ayarlar'a girerken fark ediyorum.Cihazım iPhone 8 ve normalde Ayarlar'ı ilk defa açtığımda sanki arka planda açık duruyormuşçasına hızlı açılırken, telefon jailbroken halde iken Ayarlar 1 saniye beklettikten sonra açılıyor.
Benim animasyonlarda da var kasmalar uygulamalarda da dediğiniz gibi malesef. Acaba bilmeden uyumsuz bişeymi yükledim diyeceğim hep uyumlarına dikkat ederek yükledim tweakleri.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Benim animasyonlarda da var kasmalar uygulamalarda da dediğiniz gibi malesef. Acaba bilmeden uyumsuz bişeymi yükledim diyeceğim hep uyumlarına dikkat ederek yükledim tweakleri.
Tweaklerle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü telefonu daha yeni restore etmiştim ve hiçbir şey yüklü değildi.Jailbreak yaptıktan sonra direkt oluşan değişimi fark ettim.Ayrıca birkaç kere de donma oldu telefonda yani sürekli bir sorun varmış hissine kapılmama sebep oluyor.Fakat son çıkan Beta sürümlerinde bu sorunların azaldığını hissediyorum.

redhorses98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaklerle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü telefonu daha yeni restore etmiştim ve hiçbir şey yüklü değildi.Jailbreak yaptıktan sonra direkt oluşan değişimi fark ettim.Ayrıca birkaç kere de donma oldu telefonda yani sürekli bir sorun varmış hissine kapılmama sebep oluyor.Fakat son çıkan Beta sürümlerinde bu sorunların azaldığını hissediyorum.
Aksine 43 yükledikten sonra oldu gibi geliyor bana bu olaylar gülünç bir durum.Nerde eski o untethered jailbreakler.Çok rahatlardı sıkıntı olmuyordu bunlar kadar .

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
FloatyDock böyle bir sorun yaşatıyor. Ben de bir süre sonra kaldırdım.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Rica ederim. FloatingDock var ama onda ekran bölme vs. yok. Ama multitasking senin için önemliyse bunu deneyebilirsin.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 kullanıcısıyım Floating Dock’u tercih etmelisin net! Yoksa kafayı yeme sebebi takılmalar.

redhorses98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rica ederim. FloatingDock var ama onda ekran bölme vs. yok. Ama multitasking senin için önemliyse bunu deneyebilirsin.

Tamamdır bakacağım teşekkürler .
Mesaj düzenlendi:

İphone 6 kullanıcısıyım Floating Dock’u tercih etmelisin net! Yoksa kafayı yeme sebebi takılmalar.
Evet floaty dock takılma yaşatıyor birde bunu deneyeceğim teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt